░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [10.01.2017, 17:41:22] • Kamień Pomorski

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

Około godziny 16-tej służby ratunkowe oraz Policja poinformowane zostały o osobie znajdującej się na lodzie Zalewu Kamieńskiego w pewnym oddaleniu od brzegu w okolicach przystani rybackiej w Kamieniu Pomorskim.

Na miejsce przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kamieniu Pomorskim m.in. z łodzią ratunkową, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja. Przebywającego na lodzie chłopca udało się strażakom ściągnąć z lodu przy pomocy sań lodowych i lin. Młody amator chodzenia po lodzie został przekazany ratownikom medycznym i przewieziony do szpitala.

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

Postępowanie wyjaśniające w sprawie prowadzi kamieńska policja.

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Środa [18.01.2017, 17:26:06] • [IP: 31.1.218.**]

Chłopiec jest niepełnosprawny intelektualnie, do wejścia na lód namówili go" mądrzejszy" koledzy. Policja powinna wyjaśnić tę sprawę, całe szczęści wszystko zakończyło się dobrze.

Gość • Poniedziałek [16.01.2017, 12:23:01] • [IP: 95.40.161.**]

Chłopiec jest chory...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 19:47:40] • [IP: 89.174.73.**]

Był chory, a teraz ?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:13:30] • [IP: 81.219.207.***]

Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło. Po co się nawzajem obrzucać błotem, czy naprawdę sprawia to wam przyjemność?

Ja • Czwartek [12.01.2017, 13:48:06] • [IP: 77.115.79.***]

Do gościa Wtorek [10.01.2017, 22:53:02] • [IP: 62.69.203.**] PRACĘ SPOŁECZNE POWINIENEŚ DOSTAĆ ZA OBSZCZYWANIE MURÓW, RZUCANIE PETÓW GDZIE POPADNIE I NIE SPRZĄTANIE ODCHODÓW PO SWOIM PSIE...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:40:10] • [IP: 77.115.79.***]

Brawo dla strażaków, ratowników i całej reszty szybka sprawna akcja...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 11:50:48] • [IP: 46.134.73.***]

Zgadzam się z wypowiedzią z IP.31.o.32.***

Gość • Środa [11.01.2017, 20:46:12] • [IP: 31.0.32.***]

Wszyscy, którzy są tutaj najmądrzejsi i zgrywają idealnych rodziców chyba trzymają swoje dzieci w klatce, bo każdy NORMALNY rodzic wie, że nie upilnuje się dziecka na KAŻDYM kroku!! Zastanówcie się co piszecie, nie wiecie kim jest, nie znacie go a się wypowiadacie. Prace społeczne? Koszty? A jak straż pożarna ściąga kotki z drzew lub ratuje jakiekolwiek inne zwierzę to nie są koszty? Radzę 10 razy się zastanowić nad swoim komentarzem i nie pisać bzdur. I mam nadzieję, że wszyscy dający" dobre rady" co do wychowania dziecka mają czyste konto i nie zrobili za młodu nic głupiego.

Gość • Środa [11.01.2017, 14:12:37] • [IP: 83.21.62.**]

Dla wszystkich chlopiec byl chory na autyzm i nie wiedzial co on robi

Gość • Środa [11.01.2017, 12:14:46] • [IP: 83.11.179.***]

Czytał ze zrozumieniem. Z artykułu nie wynika nic, że wpadł do wody. A po kropce piszemy z dużej litery.

Gość • Środa [11.01.2017, 10:22:44] • [IP: 195.205.28.***]

Czytaj ze zrozumieniem. Chłopiec wpadł do wody. i był niepełnoletni.

Gość • Środa [11.01.2017, 08:10:32] • [IP: 176.221.110.***]

nie rozumiem chodził sobie po lodzie i go uratowali ? - jak tak to bez sensu, chodzę na lód na łyżwy teraz niemal codziennie, dobrze że nie ma wokół mnie społeczników bo by mnie ratowali co chwila. Co innego jak była to osoba niepełnoletnia i to jeszcze w pojedynkę. jeszcze raz to on wpadł czy nie ?

Gość • Środa [11.01.2017, 08:00:55] • [IP: 83.3.70.***]

A gdzie był kamieński WOPR?Przecież to oni pilnują bezpieczeństwa na wodach zalewu.

Gość • Środa [11.01.2017, 07:29:09] • [IP: 78.11.124.*]

Proponuję koło ratusza wystawić tablicę i wywieszać na niej zdjęcia:" ptaszków"," malarz"," handlarzy"," cwaniaków"," pijaków". Od razu podpowiadam! Tablica musi być bardzo duża.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:53:02] • [IP: 62.69.203.**]

Po wyzdrowieniu, całe ferie społeczne odśnieżanie szpitala i pogotowia ratunkowego.Poprzez pracę wybić z głowy głupoty i narażanie innych na niebezpieczeństwo.

Gucia • Wtorek [10.01.2017, 21:41:56] • [IP: 83.17.236.**]

Podziękowania dla młodych ludzi, którzy zauważyli z daleka, że postać na lodzie zniknęła i zainteresowali się tym. Przybyli nad wodę i próbowali go ratować oraz zawiadomili odpowiednie służby. BRAWO JESTEM Z WAS DUMNA.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:50:36] • [IP: 83.11.75.**]

Brawo RATOWNICY MEDYCZNI

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:33:02] • [IP: 83.20.203.**]

Chyba gonił pokemona.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:14:25] • [IP: 31.1.27.**]

malolata powinni ukrac za narazanie siebie i sluzb.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:09:38] • [IP: 37.47.161.**]

znowu bohatersko a co na to mysliwi internet nie zapomina

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:44:17] • [IP: 37.47.182.*]

BRAWO DLA STRAŻAKÓW I LUDZI KTÓRZY POWIADOMILI SŁUŻBY RATUNKOWE.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:21:04] • [IP: 89.174.73.**]

Wyrazy szacunku i uznania dla wszystkich biorących udział w tej akcji !

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Za oknem deszcz? Idźcie do kina! Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza na seanse. Od 23 do 29 czerwca w kinie obejrzymy takie filmy jak: Ponad wszystko, Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski oraz Jak dogryźć mafii. ■ ”Idol Publiczności” 22. Festiwalu Gwiazd wybrany! Zgodnie z regulaminem ogłoszonego plebiscytu na „Idola Publiczności” 22. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach”, w dniu 21 czerwca br. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która dokonała kontroli prawidłowości przeprowadzonego plebiscytu. Łącznie w plebiscycie oddano 9 429 głosów w tym 144 głosów uznano za nieważne. Zwycięzcą plebiscytu została Zofia Zborowska, która uzyskała w głosowaniu internautów 4 041 głosów. Zgodnie z regulaminem konkursu wśród głosujących rozlosowano nagrody ufundowane przez gestorów branży turystycznej. ■ Waldemar Dubrawski, radny powiatu kamieńskiego zwrócił się z wnioskiem do burmistrza Wolina o udostępnienie kopii faktur za utrzymanie świetlic wiejskich, bibliotek oraz instytucji kultury działających na terenie gminy Wolin. Burmistrz Eugeniusz Jasiewicz odmówił. Twierdzi, że na przygotowanie tej informacji pracownik gminy musiałby poświęcić prawie 8 dni roboczych. Sprawa trafiła do Samorządowego Kolegium Odwoławczego ■ W Międzyzdrojach grupa osób weszła do wody. Jeden z nich nie powrócił na brzeg, trwa akcja poszukiwawcza. Zobacz film! ■ Wystawa o zabytkowym wraku XIX-wiecznego żaglowca już od jutra w MHZK Towarzystwo Miłośników Ziemi Kamieńskiej, Zachodniopomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków oraz Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej mają zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy „Ocalony od zapomnienia. Historia wydobycia wraku XIX-wiecznego żaglowca odkrytego u wybrzeży Bałtyku”, które odbędzie się już jutro, 17 bm., o godzinie 12.00 w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ We wtorek 13 czerwca br. przed Sądem Okręgowym w Szczecinie VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych w procesie przeciwko Renacie Bielaszewskiej-Mamzer z powództwa Kamieńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z wezwanych 5 świadków na rozprawę stawiło się troje. Do sprawy niczego istotnego nie wniosła świadek Katarzyna Łęczyńska-Caronia była członkini Rady Nadzorczej KTBS. Na pytania pani Sądu zasłaniała się brakiem pamięci i kompletną niewiedzą ■ Aż 104 194 złotych przeznaczył w ubiegłym roku Urząd Miejski w Międzyzdrojach na nagrody dla swoich pracowników. A ile w tym roku? Zobaczcie! Niedawno pisaliśmy, że magistrat zażądał do nas wykazania istnienia interesu publicznego w ujawnianiu tych informacji ■ W Golczewie sesja z nagrodami i wyróżnieniami. W najbliższą środę, 14 czerwca 2017 roku o godz. 12:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 12 odbędzie się XXX sesja Rady Miejskiej Golczewa ■ 11 czerwca br. przeżyliśmy w Lubinie II Dzień św. Ottona z Bambergu zorganizowany przez Władze miasta i gminy Międzyzdroje, Stowarzyszenie Historia Grodziska Lubin, Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej Volvard i Parafię Rzymskokatolicką pw. Matki Bożej Jasnogórskiej w Lubinie ■ W ubiegłą sobotę pięćdziesięciu członków kamieńskiego SUTW , w ramach projektu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Wspieranie Uniwersytetów Trzeciego Wieku”, uczestniczyło (w ostatnim już w tym roku akademickim) wykładzie i w warsztatach na szczecińskim ZUT ■ W sobotę około 14:15 na placu Stefana kardynała Wyszyńskiego doszło do kolizji z udziałem dwóch aut na niemieckich rejestracjach. Jeden z pojazdów zatrzymał się przed pasami, a chwilę później uderzył w niego samochód jadący z tyłu. Największe obrażenia odnieśli pasażerowie uderzonego auta w którym było małżeństwo i dwoje dzieci. Po przebadaniu dzieci nie stwierdzono u nich większych dolegliwości. Najbardziej ucierpiał kręgosłup ich matki, żony kierowcy z Niemiec. Wezwano więc drugą karetkę, w której był lekarz z odpowiednią specjalizacją ■ Wychowanek LKS Vinety Wolin został powołany na konsultację szkoleniową kadry Polski U- 18 w Jarocinie! Dawid Wach z Świńca, niewielkiej miejscowości koło Trzebieszewa w gminie Kamień Pomorski coraz lepiej radzi sobie jako piłkarz. Młody sportowiec dostał właśnie powołanie na konsultacje kadry Polski U- 18 w Jarocinie. Dawid jest wychowankiem LKS Vinety Wolin, a obecnie gra w jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce, Ruchu Chorzów, gdzie został wypożyczony do końca bieżącego sezonu ■ „Skarby” na dnie jeziora. Jak już informowaliśmy w Golczewie realizowana jest kosztem około 800 tysięcy złotych inwestycja polegająca na zagospodarowaniu terenu wokół jeziora Szczucze dla celów rekreacyjno-turystycznych ■ Na zachodzie kraju prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 80 km/h, intensywny opad deszczu do 20 mm ■ Nowa część Piratów z Karaibów. Zemsta Salazara w kinie Eva w Międzyzdrojach.Kino Eva zaprasza na seanse. Od 9 czerwca w międzyzdrojskim kinie obejrzymy takie produkcje jak: Dzieciak rządzi oraz kolejna część kultowych Piratów z Karaibów. Zemsta Salazara w 3D ■ Bałtyk wyrzuca na brzeg martwe foki. Na ssaki natknięto się też na plażach w Międzyzdrojach, Dziwnówku i Łukęcinie ■ Weronika Jaroszek z Klubu Sportów Wodnych „Baltic” Dziwnów na drugim miejscu po pierwszym dniu III eliminacji do Mistrzostw Europy i Świata w klasie Optimist ■ Program Wojewódzki „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach” We wtorek (30.05.2017r.) Gimnazjum w Świerznie policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim wspólnie z przedstawicielem Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kamieniu Pomorskim przeprowadzili wykład na temat „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach ■