POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [10.01.2017, 11:51:20] • Gmina Wolin

Czołowe zderzenie osobówek pod Wolinem. Trzy osoby w szpitalu

Czołowe zderzenie osobówek pod Wolinem. Trzy osoby w szpitalu

fot. ikamien.pl

Do poważnego wypadku doszło w okolicach miejscowości Rzeczyn w gminie Wolin. Na DK 3 na wysokości 32 km czołowo zderzyły się dwie osobówki. Z informacji przekazanych nam przez kamieńską policję wynika, że w wypadku poszkodowane zostały trzy osoby. - Jedna osoba najprawdopodobniej ze złamaną nogą została przetransportowane do szpitala w Gryficach, pozostałe dwie osoby trafiły do szpitala na Unii Lubelskiej w Szczecinie. Na tę chwilę nie wiadomo, w jakim są stanie. Kierowcy byli trzeźwi- informuje rzecznik kamieńskiej policji Aleksandra Berenda.

Do zdarzenia doszło we wtorek tuż przed godziną 7.00. Droga była czasowo zablokowana, wyznaczono objazdy. Później ruch odbywał się wahadłowo. Na miejsce wezwano wszystkie służby.

- 10 stycznia br. około godziny 6:55 rano, na drodze DK3 (32 km) w rejonie miejscowości Rzeczyn, zaistniało zdarzenie drogowe polegające na zderzeniu czołowym dwóch pojazdów osobowych marek Ford oraz Honda. Na miejscu wypadku obecne były Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarna, które wspólnie uczestniczyły w przeprowadzonej akcji ratunkowej. W zdarzeniu obrażeń ciała doznały trzy osoby – kierująca pojazdem marki Honda, 40-letnia mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego wraz z pasażerem, którzy przetransportowani zostali do szpitala w Szczecinie oraz kierująca pojazdem marki Ford, 41-letnia mieszkanka Gminy Wolin, którą przewieziono do szpitala w Gryficach. W wyniku wypadku doszło do całkowitego zablokowania drogi, w związku z czym wyznaczono odpowiednie objazdy. Ruch na ww. odcinku drogi wznowiono po przeprowadzeniu niezbędnych czynności. Obecnie ustalane są przyczyny oraz dokładny przebieg zdarzenia- informuje rzecznik kamieńskiej policji Aleksandra Berenda.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Poniedziałek [16.01.2017, 14:21:39] • [IP: 91.230.89.***]

Panią z forda proszę o pilny kontakt wolanski.mar@o2.pl

Gość • Środa [11.01.2017, 09:43:58] • [IP: 37.249.82.**]

Do goscia z11stycznia godz 08 :17chodzi o to ze ta droga strach jezdzic a co powiedza ludzie wracajacy z pociagu do domciu albo jada rowerem na zakupy bo i tacy sa, strach, strach i jeszcze raz strach przed kierowcami warjatami. Ile jeszcze ma byc nieszczesc zeby ktos pomyslal o czteropasmowej drodze, no tak niby sa plany ale kiedy, za ile lat a w tym czasie...

Gość • Środa [11.01.2017, 09:21:20] • [IP: 95.48.250.***]

1.01.2017 tak zaczyna się kolejny rok na tej trasie, błagam zróbcie coś w tej sprawie. Całkiem niedawno 26 września 2016 roku, był tam wypadek śmiertelny zgineły 2 osoby i dziecko, wcześniej 28 października także przy wyprzedzaniu był wypadek, 15 czerwca kolejnył wypadek na tej trasie, 11.03.2016 kolejna kolizja na wysokości Rzeczyna, a w lutym 2015 ktoś jechał w tym miejscu 180km/h!! Nie pomoże stanie policji od czasu do czasu raz w tym raz w innym miejscu. Pomiar prędkości konieczny tak jak za orlenem w kierunku ZS.

Gość • Środa [11.01.2017, 08:17:27] • [IP: 65.19.167.***]

ostatnie zdarzenie bylo gdy pekla stara opona a teraz jakas sierota nie umiala wyprzedzac to o czym jest rozmowa, placzki

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:13:44] • [IP: 37.7.57.**]

Ten odcinek droki jest nazwany (droga smierci), proste rozwiazanie czteropasmowa droga a i lewoskret do rzeczyna

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:12:17] • [IP: 83.11.239.***]

Na tym odcinku drogi wiele już było wypadków

ALE • Wtorek [10.01.2017, 16:03:20] • [IP: 31.0.122.**]

POLICJA W PRZEŚCIERADŁACH OCHRANIA '' TRZECH KRÓLI''NIE MA CZASU DLA OSZOŁOMÓW ZA KOŁKIEM

Gość • Wtorek [10.01.2017, 15:04:14] • [IP: 80.52.151.**]

Jak to możliwe, że na najlepszym odcinku drogi, szerokim, równym, prostym, jest tyle niebezpiecznych wypadków. W Polsce pasy przeciwne powinny być oddzielone murkiem, skończyłoby się zabijanie ludzi na czołowych zderzeniach.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 14:50:49] • [IP: 83.23.106.***]

Swoją drogą przydałby się odcinkowy pomiar prędkości na odcinku Troszyn - Wolin.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 14:23:06] • [IP: 83.18.251.***]

W którym to dokładnie było miejscu?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 14:00:27] • [IP: 95.48.250.***]

Za mało kontroli policji i tyle. Jeżdżą jak chca i za szybko.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 12:52:14] • [IP: 83.20.234.***]

Klasyczne wyprzedzanie na zakręcie

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W powiecie kamieńskim gołoledź na drogach ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza na seanse. Od 8 grudnia w kinie możemy zobaczyć takie filmy jak: Pierwsza Gwiazda czy Na karuzeli życia. ■ Kordian Skrzyński w 18 - ste swoje urodziny zdobywcą Pucharu Polski Juniorów w zapasach ■ W „Andrzejki” nie tylko „Andrzejki”. 30 listopada dużo działo się w naszej szkole. Oczywiście nie mogło obyć się bez wróżb andrzejkowych, które przygotował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, a konkretnie Emilka Bieć, Wiki Szternal, Wiki Ciszewska oraz dwaj panowie: Łukasz Dymerski i Olek Nowakowski. Oprócz tego miała miejsce także bardzo ciekawa inicjatywa uczennic klas IV-VII, które w ramach etyki prowadzonej przez panią Małgorzatę Szumną, przygotowały „szlachetny bufet”■