POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [05.01.2017, 13:58:23] • Kamień Pomorski

Woda zalała plażę w Międzyzdrojach i zniszczyła wszystko, co stało na jej drodze!

Woda zalała plażę w Międzyzdrojach i zniszczyła wszystko, co stało na jej drodze!

fot. Andrzej Ryfczyński

Potężne fale zaczęły wdzierać się w środowy wieczór na plażę w Międzyzdrojach niszcząc dosłownie wszystko, co stało na jej drodze. Fale wybiły okna w klubie mieszczącym się pod molo oraz zabrały spora część wydm, w tym terenu przeznaczonego pod budowę hotelu.

Wzburzone fale zalewały nie tylko molo ale także podmywały teren wydm, który został sprzedany pod budowę hotelu.

Woda zalała plażę w Międzyzdrojach i zniszczyła wszystko, co stało na jej drodze!

fot. Andrzej Ryfczyński

Wejście na molo od strony plaży było niemożliwe. Woda wdzierała się na schody.

Woda zalała plażę w Międzyzdrojach i zniszczyła wszystko, co stało na jej drodze!

fot. Andrzej Ryfczyński

Gdy sytuacja uspokoi się, właściciele zniszczonych punktów i terenów będą mogli zacząć szacować szkody.

Woda zalała plażę w Międzyzdrojach i zniszczyła wszystko, co stało na jej drodze!

fot. Andrzej Ryfczyński

Woda zalała plażę w Międzyzdrojach i zniszczyła wszystko, co stało na jej drodze!

fot. Andrzej Ryfczyński

Woda zalała plażę w Międzyzdrojach i zniszczyła wszystko, co stało na jej drodze!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

• Poniedziałek [09.01.2017, 19:01:40] • [IP: 89.31.57.*]

biedny biednemu przyganial

max • Niedziela [08.01.2017, 19:08:29] • [IP: 46.169.163.***]

No i woda zniszczyła wszystko, bo jak by nad morzem stał choć jeden krzyż to by takich zniszczeń nie było...Po letnim sezonie szatan urządził sobie balety na plaży, a co na to powie teraz Biskup Terlikowski?...amen

Gość • Niedziela [08.01.2017, 08:04:59] • [IP: 62.210.81.***]

oszukujcie sie, dalej, nie wiadomo czy nowa wladza da pozwolenie na alko, moczem tak nie daje na calym wybrzezu, poupaja dla ubogich, szczochow

Gość • Sobota [07.01.2017, 15:11:20] • [IP: 89.174.73.**]

taki sztorm zdarza się raz na kilka lat

Gość • Sobota [07.01.2017, 14:07:06] • [IP: 83.8.45.***]

Dawniej pamiętam z dzieciństwa, wydmy to było coś nietykalnego, jako dzieci wiedzieliśmy doskonale korzystając z plaży, jak się na niej zachowywać. Dlaczego mentalność ludzka tak się strasznie zmieniła. To, co kiedyś zakorzeniono w naszych umysłach że jest słuszne, a tak jest jeśli chodzi o ochronę wydm, to teraz na jakiej podstawie ja jako dorosła osoba mam sobie tłumaczyć te dziwne zmiany?Międzyzdroje zawsze górowqło nad Świnoujściem i nie pomoże tu tunel, Międzyzdroje to przepiękny kurort i właśnie, niech taki zostanie.

Gość • Sobota [07.01.2017, 08:36:45] • [IP: 80.245.187.***]

mam pytanie sztormy byly sa i beda a moze to falochrony gazoportu utrudniaja cyrkulacje wody i teraz mamy to co mamy bo z matka natura jeszcze nikt nie wygral

R . . . k • Sobota [07.01.2017, 02:06:13] • [IP: 95.129.225.**]

Pod molo to najbardziej atrakcyjna dyskoteka i restauracja w Miedzyzdrojach. .. dziala przez caly rok i kazdy moze sie wyzyc jak chce , , , dziekujemy Tobie Andrzej. ...R...k

Gość • Piątek [06.01.2017, 18:34:50] • [IP: 62.102.148.**]

szkoda ze nie zalalo tej speluny, spedu samych chlorow, podpowiem, nalezy krok wstecz, zmiana na stolkach, pewne rzeczy sa niewybaczalne

Turist • Piątek [06.01.2017, 13:25:05] • [IP: 37.248.153.**]

Będziemy jeżdzić do Petrugalii.

Gośćbibi • Piątek [06.01.2017, 13:21:49] • [IP: 89.174.73.**]

gdzie szachownice na wydmach, gdzie wydmowa roślinnosć?nie ma, bo będą hotele.małe pytanie:, , amber" już sie topi, a te nowe mają stanąć jeszcze bliżej?głupota.moje ukochane miasto zmienia się w apartamentowca.traci swój urok, przypomina powoli każde inne miasto.

Gość • Piątek [06.01.2017, 12:13:01] • [IP: 5.174.68.**]

Rybacy w miedzyzdrojach urmra z glodu bo nie mogą wypłynąć jakby niewiadomo jak lowili ryby zacieraja rece na odszkodowania smiech nasali

Gość • Piątek [06.01.2017, 09:52:59] • [IP: 93.105.181.**]

1 porcja ryby, frytki, surówka i piwo: 120 zł, w kontekście tego z optymizmem zakładam szybką odbudowę interesu.

Gość • Piątek [06.01.2017, 09:30:43] • [IP: 31.0.127.***]

Do pierdla tych co sprzedali wydmy. NIK się powinien nimi zająć.

marko • Piątek [06.01.2017, 04:37:13] • [IP: 77.254.52.***]

..pytanko...dlaczego tak dużo turystów z Niemiec odwiedza nasze wybrzeże..?..podpowiem. .nie tylko że taniej..dla nich liczy się klimat, środowisko w którym wypoczywają, , oni już znają drogi betonowe za leżakami plażowiczów, szum samochodów prawie na plazy, kurorty betonowe..już sie nimi najedli, , teraz nawrót w poszukiwaniu natury..podoba im sie jeszcze nasze wybrzeże..jeszcze nie zabetonowane..ale od wielu lat jak widzę pod tym względem jest coraz gorze, przykro patrzeć na kolejne sprzedaże działek w pasach przywydmowych..niszczymy to co najpiekniejsze, nasze środowisko w pogoni za kasą, więc piły w ruch..zetnijcie te wszystkie sosny..te krzewy dzikich róż co nam morze zasłaniają..wylejcie na wydmach drogi betonowe..będzie piekny widok z samochodu...

Gość • Piątek [06.01.2017, 00:10:15] • [IP: 80.245.186.***]

Oj tam oj tam.Przecież już po Międzyzdrojach.Świnoujście ma pieniądze na tunel i kto teraz do was przyjedzie?Toć u was nawet plaży nie ma i nigdy nie było.Pokazała to ostatnia aura.

Gość • Czwartek [05.01.2017, 23:12:28] • [IP: 91.226.7.***]

Kto i jakie lody ukręcił na sprzedaży tego kawałka wydm pod zabudowę?

Gość • Czwartek [05.01.2017, 22:30:56] • [IP: 79.186.80.***]

Odbije w sezonie

Gość • Czwartek [05.01.2017, 21:53:07] • [IP: 37.47.168.**]

Na biednego nie trafilo😊

Gość • Czwartek [05.01.2017, 21:47:15] • [IP: 83.20.74.***]

I zamiast wzmacniać wydmy to teraz wszyscy płaczą...Dzieki urzedaski za wasze cudowne decyzje. Przyroda się odwdzięczy za jej niszczenie

Edek • Czwartek [05.01.2017, 21:21:34] • [IP: 83.22.96.***]

Brawo włodarze miasta Międzyzdroje! Róbcie tak dalej a matka natura was rozliczy lepiej niż sąd...

Gość • Czwartek [05.01.2017, 19:46:31] • [IP: 83.82.254.***]

Ci, ktorzy decydowali o sprzedazy wydm pod zabudowe, powinni siedziec w wiezieniu.

Gość • Czwartek [05.01.2017, 17:40:52] • [IP: 31.0.70.**]

Dlaczego wydmy nie zostaly zabezpieczone?

Gość • Czwartek [05.01.2017, 17:15:58] • [IP: 89.174.73.**]

Hotele tak blisko morza. Może walnijcie od razu na plażę. Wieżowce w Międzyzdrojach wyglądają okropnie. Urbanizacja poszła bardziej na kasę niż na wizerunek. Morze zabiera plażę w Międzyzdrojach to lepiej postawcie na morzu takie hotele.

Gość • Czwartek [05.01.2017, 16:36:55] • [IP: 31.0.38.**]

Gdzie ja się teraz bawić będę : (

Gość • Czwartek [05.01.2017, 16:17:41] • [IP: 83.8.46.***]

Hotel Amber Bałtic, raz sztorm podmył w 1995 roku. Aby tego hotelu, co koło mola ma stanąć nie podmyło

Oglądasz 1-25 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Urząd Miasta Kamień Pomorski podejmuje kolejną próbę wyłonienia wykonawcy na budowę świetlicy w Miłachowie. To już trzeci przetarg na to zadanie. Poprzednie dwa unieważniono gdyż oferty wykonawców były wyższe niż kwota zabezpieczona w budżecie. Gmina przeznaczyła na ten cel 200.000 zł a wykonawcy oczekiwali od 239.000 zł do 320.000 zł. Oferty w drugim przetargu były wyższe niż oferty w pierwszym przetargu ■ Atak zimy w powiecie kamieńskim! Paraliż na drodze na wysokości Płocina ■ W związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w miejscowości Wolin na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kościelnej nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców Wolina, Płocina i Unina. Pracownicy Zakładu czynią starania w celu szybkiego usunięcia ww. awarii. Odbiorców usług za powstałe utrudnienia przepraszam. p.o. Dyrektor Bogdan Wilkowski" ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Do redakcji ikamien.pl zwrócił się Czytelnik, któremu skradziono dwie piły spalinowe. Wierzy, że za pośrednictwem portalu, uda się odnaleźć złodzieja i zostanie on ukarany. - W nocy z 31grudnia 2017 na 01stycznia 2018,z prywatnej posesji w Grębowie zostały skradzione dwie piły spalinowe Sztilh: MS170 i MS:211. Mój numer telefonu 513629647 - napisał okradziony Czytelnik. ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Kamienia Pomorskiego poruszony problemem braku miejsc postojowych. Z jego listu wypływa jednoczenie apel i prośba do wszystkich użytkowników dróg ■ Dwie ofiary śmiertelne, jedna osoba wciąż walczy o życie. Jak wynika z informacji uzyskanych przez naszą redakcję, 16- letnia pasażerka zmarła w drodze do szpitala, zaś kolejna - 17-latka zmarła po przewiezieniu do szpitala. Śmierć obu pasażerek nastąpiła prawdopodobnie w wyniku obrażeń wewnętrznych. 18- letni kierowca opla calibry znajduje się w stanie ciężkim, walczy o życie ■ Dokładnie o godzinie 00:00 mieszkańcy Kamienia Pomorskiego witali Nowy Rok 2018 razem ze swoim burmistrzem Stanisławem Kuryłło w kamieńskim Amfiteatrze, przed kamieńskim Ratuszem, podczas imprezy Sylwester pod Gwiazdami ■ Dzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Międzyzdrojów w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu oraz ze środków własnych Policji, zakupiony został i w dniu 29 grudnia br. uroczyście przekazany nowy radiowóz ISUZU D-MAX. Auto będzie wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach do służby patrolowo-interwencyjnej ■ Zadłużenie gminy Świerzno to zaciągnięte kredyty i wyemitowane obligacje – o czym można przeczytać w informacji o sytuacji finansowej gminy Świerzno z uwzględnieniem stanu zadłużenia ■ Podczas 21. Świątecznej Zbiórki Żywności w Szczecinie i okolicach wolontariusze zebrali 12 636 kg produktów spożywczych. Olej, zboża, cukier, przetwory i konserwy warzywne, owocowe, mięsne oraz słodycze i mleka w kartonach Bank Żywności Szczecin im. Jacka Kuronia rozdzielił pomiędzy pomocowe instytucje i organizacje w regionie ■ Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi, Coco i Kraina lodu. Przygody Olafa w kinie Eva. Do 4 stycznia znamy już cały repertuar w kinie ■ Kilkanaście dni ciężkiej pracy,wsparcie wielu ludzi,nieprzespane noce i ponad 2 tys przejechanych kilometrów- a to wszystko aby pomoc drugiemu człowiekowi. Ponad 25 wolontariuszy którzy poświecili swój cenny czas! Efekt? Zebraliśmy artykuły spożywcze na ponad 18 tys zł. ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■