POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [09.01.2017, 10:42:17] • Wolin

Ryszard Mróz na emeryturze, ale nie do końca

Ryszard Mróz na emeryturze, ale nie do końca

fot. kam

Wieloletni radny powiatowy, wicestarosta kamieński, zastępca burmistrza Wolina Ryszard Mróz otrzymał zasłużoną emeryturę.

- Każdy pracownik po przekroczeniu pewnego wieku i stażu pracy ma prawo przejść na emeryturę. Dotyczy to także mojego zastępcy Ryszarda Mroza. Mimo przejścia na emeryturę Ryszard Mróz w dalszym ciągu pełnił będzie funkcję zastępcy burmistrza Wolina, bowiem musimy razem dokończyć to, cośmy obiecali wyborcom Gminy Wolin w czasie kampanii wyborczej – poinformował naszą redakcję Eugeniusz Jasiewicz burmistrz Wolina.

Tym oświadczeniem Eugeniusza Jasiewicza burmistrza Wolina ucinamy wszelkie spekulacje na temat: Kto zastąpi Ryszarda Mroza na stanowisku zastępcy burmistrza Wolina?

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Wtorek [10.01.2017, 19:35:08] • [IP: 77.113.67.***]

A po co je bawić, niech się babcia tym zajmie. Ja natomiast jeszcze zdążę im dobry start i byt zapewnić, bo dzieci już urządziłem.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:12:30] • [IP: 83.20.206.**]

wnuki bawić

Gość • Wtorek [10.01.2017, 08:49:30] • [IP: 83.23.255.***]

Co tam PIS pomoze jak w swoich szeregach maja jeszcze gorszych pierdzieli

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 22:08:52] • [IP: 31.0.123.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 20:05:59] • [IP: 79.186.63.***]

uwazam ze emeryci powinni iść na zasłuzony odpoczynek.niech odpoczywaja, zwłaszcza jak mają za co

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 17:40:07] • [IP: 149.102.136.**]

Powiadomic PiS

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 17:05:09] • [IP: 83.8.186.***]

A ten siwy to jaką funkcję pełni w Gminie Wolin?

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 13:43:59] • [IP: 77.113.67.***]

A mówiłem, że to ściema, że nie jest już w-ce. Kruk krukowi oka nie wykole. Muszą wziąć ile się da, bo Gmina wyjątkowo dojna, bo mieszkańcy na to pozwolili.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 13:05:03] • [IP: 79.186.193.***]

Eugeniusz też jest w wieku emerytalnym. Niech razem opuszczą stanowiska.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 12:26:51] • [IP: 81.219.203.**]

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 12:22:35] • [IP: 83.3.64.***] na stanowisko zastępcy burmistrza nie ma konkursu. Można odejść wziąć odprawę emerytalną i za 3 dni wrócić do pracy. Zgodnie z prawem

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 12:22:35] • [IP: 83.3.64.***]

Trzeba zwolnić Mroza i ogłosić konkurs. PRZEPISY!!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 12:12:41] • [IP: 80.55.236.*]

rozpier...ć do końca tą gminę muszą razem :))))

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 12:10:50] • [IP: 188.112.63.**]

co narzekasz przecież dali podwyżkę opłat za wodę i ścieki

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 12:03:44] • [IP: 83.11.167.**]

Pracownicy luice sprzątają za grosze a ten będzie brał emeryture i dodatkowo pęsie to ma być dobrze w kraju dajcie ludziom podwyszke a nie tylko myślicie o soboie.

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■