POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [13.08.2016, 09:31:32] • Dziwnów

Osiedle wojskowe w Dziwnowie - słaby i udręczony kot potrzebuje pomocy

Napisała do nas mieszkanka Dziwnowa, która od dłuższego czasu widzi na osiedlu kota w bardzo złym stanie. Zwierzę błąka się po osiedlu wojskowym Dziwna.

- Na dzielnicy jest kot, cierpiący, z pewnością potrzebuje pomocy medycznej. Zgłaszałam wielokrotnie zły stan zdrowia kota osobom pracującym w Urzędzie Miasta w Dziwnów. Kot został "podleczony". Niestety niedługo po tym znów jego stan się pogorszył... Słaby i udręczony snuje się po osiedlu ostatkiem sił. Jego rana (oko!) wciąż krwawi... Jestem zszokowana, że osoby (a jest ich sporo!) dokarmiające koty na dzielnicy nie widzą lub nie chcą zobaczyć zwierzęcia, które na prawdę potrzebuje ratunku i opieki specjalisty.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Wtorek [14.02.2017, 22:35:27] • [IP: 31.0.37.**]

POwinnismy kochac zwierzeta ale madrze.POZDROWIENIA DLA PAN opiekunek.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 22:29:17] • [IP: 31.0.37.**]

Czy my musimy codziennie sluchac jak starsza Pani M.wali w gary przywolujac te koty?Jak kotek zachorowal to co? Gmina dajcie wiecej kasy.Kotki sa przekarmione trzeba teraz do lekarza a to kosztuje.

Gość • Środa [01.02.2017, 18:54:58] • [IP: 188.146.10.***]

GMINA POWINNA BARDZIEJ WSPIERAC KOTY I TE PANIE KTORE SIE NIMI OPIEKUJA.KOTKI KTÓRE SA ŁADNIUTKIE I ZDROWE SA NAJEDZONE WYPIESZCZONE. JAK ZACHORUJA TO NIECH SIE INNI ZAJMA.

Gość • Wtorek [20.12.2016, 13:32:21] • [IP: 83.16.234.**]

Są smutne sygnały, że ktoś wytruwa w Dziwnowie za mostem koty (z całej gromadki zostały tylko trzy, jeden z mieszkańców codziennie znajduje martwe zwierzęta) i o tej samej sytuacji mówi się w Międzywodziu. Czy to prawda? jak można być oprawcą bez serca.

Gość • Piątek [18.11.2016, 15:25:34] • [IP: 31.0.122.**]

JAK WIDAĆ TEMAT BEZDOMNYCH KOTÓW NIE SCHODZI ZE STRON IkAMIEŃ.WRACAJAC UPOREM MANIAKA.

Gość • Środa [12.10.2016, 09:40:30] • [IP: 83.168.107.**]

KONIECZNIE DZWOŃCIE PO KARETKE!!

Gość • Sobota [01.10.2016, 14:07:48] • [IP: 109.201.152.***]

Znajdzie Sie