POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [19.07.2015, 09:26:10] • Dziwnów

Rosati na budowie portu rybackiego w Dziwnowie

Rosati na budowie portu rybackiego w Dziwnowie

fot. Urząd Miejski w Dziwnowie

Z krótką wizytą w Dziwnowie bawił europoseł Dariusz Rosati, któremu towarzyszył poseł Konstanty Oświęcimski. Goście zwiedzili m.in. budowę portu rybackiego.

- Pan europoseł Dariusz Rosati był ogromnie zaskoczony, że tak potężna inwestycja powstaje w Dziwnowie – powiedział Grzegorz Jóźwiak burmistrz Dziwnowa.

Przypomnijmy, że Gmina Dziwnów pozyskała na tę inwestycję dofinansowanie w wysokości 30 mln zł, pochodzące ze środków Programu Operacyjnego RYBY. Dofinansowanie stanowi 100 procent wartości inwestycji. Wykonawcą jest firma Energopol-Szczecin S.A.

Jednym z etapów przedsięwzięcia była przebudowa przejścia przez miasto Dziwnów w tym ulice Słowackiego i Wybrzeża Kościuszki w ciągu drogi wojewódzkiej nr 102 Międzyzdroje - Kołobrzeg wraz z infrastrukturą techniczną przynależną do drogi, której celem jest poprawie dostępności do Portu Rybackiego Dziwnów od strony lądu.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Poniedziałek [20.07.2015, 22:55:37] • [IP: 83.12.47.***]

a kiedy to JA będę mógł tam spacerować

Gość • Poniedziałek [20.07.2015, 15:38:08] • [IP: 83.11.68.***]

a po * on tu przyjechał?

Gość • Poniedziałek [20.07.2015, 12:13:05] • [IP: 79.184.93.***]

czas hołoty zmierza ku końcowi!

Gość • Poniedziałek [20.07.2015, 11:08:34] • [IP: 77.254.65.**]

Szkoda, że z tej okazji nie wystawiono Kompanii Honorowej i nie odprawiono Mszy Swiętej...

Gość • Niedziela [19.07.2015, 21:47:55] • [IP: 195.205.28.**]

Dorze by było do komisji odbioru wybudowanego portu powołać osoby niezależne- rybaków (żeby fuszerki nie odbierać).

Gość • Niedziela [19.07.2015, 20:51:04] • [IP: 83.11.68.***]

nawet nazwisko jakieś nie nasze

Old • Niedziela [19.07.2015, 20:49:02] • [IP: 83.20.234.**]

Wolałbym, aby jego córka przyjechała do Dziwnowa.

Gość • Niedziela [19.07.2015, 20:28:07] • [IP: 80.245.179.***]

Kto to ten Rosati?

Gość • Niedziela [19.07.2015, 18:17:29] • [IP: 83.11.68.***]

a kim ten pan wogole jest?co takiego zrobił dla polski ?

Gość • Niedziela [19.07.2015, 17:17:26] • [IP: 92.76.101.***]

i co tak szczekacie gminne pieski, brawo burmistrzu - oby tylko tak dalej, to frekwencja murowana!!

Gość • Niedziela [19.07.2015, 16:42:21] • [IP: 195.205.28.*]

To już widać z którą partią Burmistrz i Przewodniczący sympatyzują, Oświęcimski obudził się przed wyborami.

Gość • Niedziela [19.07.2015, 16:34:51] • [IP: 46.112.234.***]

Ten żyd Rosati niech otwiera porty w Izraelu !!

Gość • Niedziela [19.07.2015, 12:52:03] • [IP: 79.184.174.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.07.2015, 12:37:23] • [IP: 88.156.130.***]

Był zaskoczony Pan Europoseł Towarzysz Rosati (czemu nie zabrał ze sobą steru gminy w dobrych rękach - Pana Eksburmistrza Bronisława Grzegorza?), był tytan pracy dla Społeczeństwa, Pan Oświęcimski. No, no!

Gość • Niedziela [19.07.2015, 12:33:07] • [IP: 83.11.85.***]

towarzysze...do roboty

Gość • Niedziela [19.07.2015, 11:47:15] • [IP: 79.186.218.***]

i po co ten partyjniak tutaj?

Gość • Niedziela [19.07.2015, 11:44:39] • [IP: 79.184.174.**]

Po osrana po pachy. Gdyby nie klęska Komorowskiego, to Rosatiego z" gospodarską" wizytą byście oglądali jak świnia niebo.

Gość • Niedziela [19.07.2015, 11:41:37] • [IP: 94.254.129.***]

Byl w gazoporcie to i wracajac do Dziwnowa wdepnal.

Duda • Niedziela [19.07.2015, 10:53:53] • [IP: 46.77.124.***]

Zaskoczony to on jest wszystkim nawet swoją dupa w którą jest sypany

Gość • Niedziela [19.07.2015, 10:38:04] • [IP: 83.21.60.**]

KASZANA WYBORCZA :-) NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ ZWŁASZCZA TEMU W KRACIE !

Gość • Niedziela [19.07.2015, 10:25:59] • [IP: 79.184.162.***]

darek dostał już tą działke pod bodowe czy jeszcze skomli

Gość • Niedziela [19.07.2015, 09:58:19] • [IP: 79.186.209.*]

Dziwnów, Dziwnów, Dziwnów, super :)

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■