POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [19.07.2015, 09:26:10] • Dziwnów

Rosati na budowie portu rybackiego w Dziwnowie

Rosati na budowie portu rybackiego w Dziwnowie

fot. Urząd Miejski w Dziwnowie

Z krótką wizytą w Dziwnowie bawił europoseł Dariusz Rosati, któremu towarzyszył poseł Konstanty Oświęcimski. Goście zwiedzili m.in. budowę portu rybackiego.

- Pan europoseł Dariusz Rosati był ogromnie zaskoczony, że tak potężna inwestycja powstaje w Dziwnowie – powiedział Grzegorz Jóźwiak burmistrz Dziwnowa.

Przypomnijmy, że Gmina Dziwnów pozyskała na tę inwestycję dofinansowanie w wysokości 30 mln zł, pochodzące ze środków Programu Operacyjnego RYBY. Dofinansowanie stanowi 100 procent wartości inwestycji. Wykonawcą jest firma Energopol-Szczecin S.A.

Jednym z etapów przedsięwzięcia była przebudowa przejścia przez miasto Dziwnów w tym ulice Słowackiego i Wybrzeża Kościuszki w ciągu drogi wojewódzkiej nr 102 Międzyzdroje - Kołobrzeg wraz z infrastrukturą techniczną przynależną do drogi, której celem jest poprawie dostępności do Portu Rybackiego Dziwnów od strony lądu.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Poniedziałek [20.07.2015, 22:55:37] • [IP: 83.12.47.***]

a kiedy to JA będę mógł tam spacerować

Gość • Poniedziałek [20.07.2015, 15:38:08] • [IP: 83.11.68.***]

a po * on tu przyjechał?

Gość • Poniedziałek [20.07.2015, 12:13:05] • [IP: 79.184.93.***]

czas hołoty zmierza ku końcowi!

Gość • Poniedziałek [20.07.2015, 11:08:34] • [IP: 77.254.65.**]

Szkoda, że z tej okazji nie wystawiono Kompanii Honorowej i nie odprawiono Mszy Swiętej...

Gość • Niedziela [19.07.2015, 21:47:55] • [IP: 195.205.28.**]

Dorze by było do komisji odbioru wybudowanego portu powołać osoby niezależne- rybaków (żeby fuszerki nie odbierać).

Gość • Niedziela [19.07.2015, 20:51:04] • [IP: 83.11.68.***]

nawet nazwisko jakieś nie nasze

Old • Niedziela [19.07.2015, 20:49:02] • [IP: 83.20.234.**]

Wolałbym, aby jego córka przyjechała do Dziwnowa.

Gość • Niedziela [19.07.2015, 20:28:07] • [IP: 80.245.179.***]

Kto to ten Rosati?

Gość • Niedziela [19.07.2015, 18:17:29] • [IP: 83.11.68.***]

a kim ten pan wogole jest?co takiego zrobił dla polski ?

Gość • Niedziela [19.07.2015, 17:17:26] • [IP: 92.76.101.***]

i co tak szczekacie gminne pieski, brawo burmistrzu - oby tylko tak dalej, to frekwencja murowana!!

Gość • Niedziela [19.07.2015, 16:42:21] • [IP: 195.205.28.*]

To już widać z którą partią Burmistrz i Przewodniczący sympatyzują, Oświęcimski obudził się przed wyborami.

Gość • Niedziela [19.07.2015, 16:34:51] • [IP: 46.112.234.***]

Ten żyd Rosati niech otwiera porty w Izraelu !!

Gość • Niedziela [19.07.2015, 12:52:03] • [IP: 79.184.174.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.07.2015, 12:37:23] • [IP: 88.156.130.***]

Był zaskoczony Pan Europoseł Towarzysz Rosati (czemu nie zabrał ze sobą steru gminy w dobrych rękach - Pana Eksburmistrza Bronisława Grzegorza?), był tytan pracy dla Społeczeństwa, Pan Oświęcimski. No, no!

Gość • Niedziela [19.07.2015, 12:33:07] • [IP: 83.11.85.***]

towarzysze...do roboty

Gość • Niedziela [19.07.2015, 11:47:15] • [IP: 79.186.218.***]

i po co ten partyjniak tutaj?

Gość • Niedziela [19.07.2015, 11:44:39] • [IP: 79.184.174.**]

Po osrana po pachy. Gdyby nie klęska Komorowskiego, to Rosatiego z" gospodarską" wizytą byście oglądali jak świnia niebo.

Gość • Niedziela [19.07.2015, 11:41:37] • [IP: 94.254.129.***]

Byl w gazoporcie to i wracajac do Dziwnowa wdepnal.

Duda • Niedziela [19.07.2015, 10:53:53] • [IP: 46.77.124.***]

Zaskoczony to on jest wszystkim nawet swoją dupa w którą jest sypany

Gość • Niedziela [19.07.2015, 10:38:04] • [IP: 83.21.60.**]

KASZANA WYBORCZA :-) NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ ZWŁASZCZA TEMU W KRACIE !

Gość • Niedziela [19.07.2015, 10:25:59] • [IP: 79.184.162.***]

darek dostał już tą działke pod bodowe czy jeszcze skomli

Gość • Niedziela [19.07.2015, 09:58:19] • [IP: 79.186.209.*]

Dziwnów, Dziwnów, Dziwnów, super :)

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Poszukiwania Eweliny Tarajko zostają odwołane. Policjanci odnaleźli już na terenie Świnoujścia zaginioną 26-latkę ■ Nieobecni- wyróźnieni. Policjani otrzymali akty mianowania, wyróźnienia oraz nagrody. 3 sierpnia 2017r. Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim mł. insp. Leszek Nowak, wręczył akty mianowania, wyróżnienia oraz nagrody dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, którzy nie mogli uczestniczyć w powiatowych obchodach Święta Policji ■ Mieszkaniec pyta, dlaczego Gmina Międzyzdroje nielegalnie pobiera opłaty za parkowanie w soboty? My wyjaśniamy: W tej sprawie zapadł już wyrok! ■ Dzika plaża na zachód od Międzyzdrojów- to idelane miejsce do plażowania! ■ Kto żyw do żniw – Każdy kłos na wagę złota ■ Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” przystąpiło do projektu „Program SPOŁECZNIK – zachodniopomorski system wspierania inicjatyw oddolnych”. Z przyjemnością informujemy, że wszystkie zgłoszone przez nas wnioski z pomysłami na inicjatywy społeczne uzyskały akceptację komisji i otrzymały dotacje ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Na naszą skrzynkę mailową dostaliśmy wiadomość od Czytelnika, który w załączniku przysłał nam zdjęcia zaniedbanego Kamienia Pomorskiego ■ Dzień konkursowy ostatniej letniej edycji KARAWANY KULTURY 2017 (Jomsy Games of Culture Caravan) już za nami. 5 sierpnia w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach uczestnicy z Polski, Białorusi i Łotwy dali z siebie wszystko walcząc o nagrody w nominacjach teatr, wokal i taniec. Polskę reprezentowali: Wiktoria Kiełbasa (Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie, instruktor - Maja Koterba), Katarzyna Stryczek (Kamieński Dom Kultury, Kamień Pomorski, instruktor - Valerii Burianenko), Agnieszka Szaforz (MDK Międzyzdroje, instruktor - Inna Żołudiewa), Izabela Wnorowska, Weronika Markiewicz (MDK w Świnoujściu, instruktor - Marina Nikoriuk). ■ Na Ostrowiu na Dziwnie oraz na wolińskich błoniach trwa XXIII Festiwal Słowian i Wikingów, uczestniczy w nich ponad 2,5 tysiąca rekonstruktorów, rzemieślników i kupców ■ Strabag podpisał umowę na przebudowę drogi Skarchowo - Dusin ■ Miło mi poinformować szanowne dzieci ze szkół podstawowych Gminy Wolin iż Euroregion Pomerania zatwierdził nasz projekt festiwalu piosenki dla dzieci. Projekt ten zostanie sfinansowany w ramach Funduszu Małych Projektów INTERREG VA oraz środków z Unii Europejskiej ■Plaga komarów w Dziwnowie! Mieszkańcy rozkładają ręce ■ Oddział Internistyczny w kamieńskim szpitalu czasowo zawiesił swoją działalność! Od 2 sierpnia Oddział Internistyczny w Szpitalu św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim czasowo zawiesił przyjmowanie pacjentów. W tej chwili wszystkie osoby, wymagające opieki internistycznej, są kierowane do innych szpitali w województwie zachodniopomorskim. - Zostaliśmy zmuszeni do podjęcia decyzji o tymczasowym zawieszeniu działalności oddziału z powodu nagłej choroby jednego z lekarzy oraz odejścia z pracy drugiego. Intensywnie szukamy nowych lekarzy, żeby przywrócić normalne funkcjonowanie oddziału. Robimy co w naszej mocy, żeby stało się to jak najszybciej, bo w okresie wakacyjnym zawsze mamy wielu pacjentów - powiedział Arkadiusz Michalak, dyrektor szpitala. Obecnie opieka na oddziale jest zabezpieczona przez jednego specjalistę chorób wewnętrznych. Pozostałe oddziały szpitala funkcjonują bez zmian ■