POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [11.02.2015, 09:22:00] • Kamień Pomorski

Z dumą sponsorujemy kamieński sport – mówi szefowa KTBS

Z dumą sponsorujemy kamieński sport – mówi szefowa KTBS

fot. archiwum

Duże emocje wśród mieszkańców wzbudziły wczorajsze doniesienia o finansowaniu przez KTBS rozwoju żeglarstwa w Kamieniu Pomorskim. Poprosiliśmy szefową o wypowiedź szefową Kamieńskiego TBS. Okazało się, że żaglówki to nie wszystko!

- Lista przewinień KTBS jest długa – miejska spółka dzieciom i młodzieży fundowała nie tylko (większości pierwszy) kontakt z hołubionym w Kamieniu, a niedostępnym dla większości mieszkańców, żeglarstwem – mówi Renata Bielaszewska-Mamzer, prezes Kamieńskiego TBS sp. z o.o. i dodaje: - Nie wyliczając pozasportowych wydarzeń typu: współorganizacja wyjazdu niezamożnych dzieci z Kamienia do skansenów archeologicznych w Torgelow i Wolinie; spółka zaangażowała się również w zakup sprzętu sportowego dla młodych sportowców z naszego miasta oraz dotowała Uczniowski Klub Sportowy „FUNBOX” Kamień Pomorski, który tworzy sekcję młodzieżową popularnego ping ponga. Co więcej, w czerwcu ubr. KTBS wsparł kwotą 5.500 zł sekcję młodych piłkarzy Gryfa Kamień Pomorski. Trenerem tych piłkarzy był wówczas Stanisław Kuryłło, a umowę ze spółką podpisał prezes Krzysztof Gawroński. KTBS w dowód wdzięczności otrzymał tytuł ,,Przyjaciela Klubu'', a logo Kwartału Dominikańskiego widnieje do dziś na koszulkach meczowych „Gryfa'', które na co dzień i od święta oglądał ich trener i prezes Klubu.
Wymóg wydatkowania środków na promocję wynika wprost z umowy na dofinansowanie projektu w ramach programu Jessica. Oczywiście można było za te pieniądze zakupić reklamę telewizyjną lub kilka stron w prasie ale władze Spółki uznały, że rozwinięte z dumą żagle z logiem „Kwartał Dominikański”, koszulki piłkarzy lub sprzęt sportowy dla młodych sportowców równie skutecznie spełni rolę promocji projektu. Co więcej oderwie młodych mieszkańców Kamienia od telewizorów czy komputerów i pozwoli im na realizację sportowych pasji. Pasji, na które wcześniej ich lub ich bliskich nie było stać.

Z dumą sponsorujemy kamieński sport – mówi szefowa KTBS

fot. archiwum

Dzięki temu logo „Kwartału Dominikańskiego” pojawiło się na wodach Zalewu Kamieńskiego, Zatoki Puckiej, w Giżycku, Hiszpanii i Chorwacji. Uczniowie Szkoły Muzycznej otrzymali „pakiety startowe” potrzebne do rozpoczęcia nauki gry na instrumentach
- Środki na ten cel nie pochodziły z czynszów czy wpłat mieszkańców – podkreśla Renata Bielaszewska-Mamzer.
Władze Spółki z dumą potwierdzają, iż sponsorowały kamieński sport i, że na podstawie zawartych umów sponsorować go będą nadal.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 47

Gość • Piątek [13.02.2015, 22:10:51] • [IP: 188.33.40.***]

Jeśli przymierzyć efekty, to tbs z kwartałem bije na głowę drużynę Kuryłły potykającą się o swoje nogi. Może logo tbs miało zaczarować zawodników i poprawić ich skuteczność? A może, O ZGROZO, potykanie się o swoje nogi to pana K. strategia zarządzania również miastem? Szczerze powiem, że na to mi wygląda!

Gość • Piątek [13.02.2015, 08:24:33] • [IP: 94.254.193.**]

To faktycznie zaczyna głupio wyglądać. Jak nie trafione argumenty - ile na żagle - bo okazuje się, że nie tylko na żagle ale też na Gryfa to teraz pomysł: jaka jest efektywność wydanych pieniędzy. Może radio albo telewizję ściągną? To taki schemat postępowania. Do tej pory działał. Przy" aferze" z kierownik pcpru, przy barze u Reni, przy muzeum. Przepraszam, przy muzeum nie wyszło. Jaki będzie przekaz? Że trener piłki nożnej, obecnie burmistrz, żałuje pieniędzy wydanych na sport dzieciaków z jego miasteczka. Skandal z mistrzostwami opti ciągle trwa. Teraz doszłaby komedia na całą Polskę. Ciekawe czy po takim pi arze trener znalazłby sponsora choćby na skarpetki, że o koszuli nie wspomnę

Gość • Piątek [13.02.2015, 07:16:54] • [IP: 77.254.83.***]

Jak dla IP 83.21... i 83.11... ma na imię Jacek. Nie sądzicie? I te wnioski: Bo ja nie mam pojęcia, że ten okrągły znaczek to reklama... - pasuje jak ulał:)

Gość • Piątek [13.02.2015, 06:56:28] • [IP: 83.21.231.***]

Spółka została założona z kapitałem podstawowym 19 000 PLN, pokrytym gotówką. Założycielem i 100% udziałowcem jest Gmina Kamień Pomorski. W dniu 12 maja 2010 Burmistrz Kamienia Pomorskiego Zarządzeniem Nr 51/10 podjął decyzję o zwiększeniu kapitałów własnych do kwoty 500 000 PLN poprzez wniesienie gotówki. Gmina jako Właściciel zakłada dalsze zwiększenie kapitału poprzez aport działek budowlanych z przeznaczeniem na inwestycje realizowane przez spółkę.IP77.254.75 tak o KTBS na swojej pierwszej stronie o firmie pisze.

Spec od piłki • Czwartek [12.02.2015, 20:31:00] • [IP: 188.33.40.***]

Ta cała nagonka na Mamzerową to pewnie dlatego że dała za mało kasy na piłkę. Gdyby dała tyle co na żagle, to by dalej była przyjacielem klubu ;)

Gość • Czwartek [12.02.2015, 20:22:20] • [IP: 188.33.40.***]

Świetnie, że pieniądze - jak juz muszą być wydawane - nie są wyrzucane w błoto. A swoją drogą: bulwersuje mnie to, że Kuryłło struga wariata. Przecież wiedział, że tbs sponsoruje sport, a teraz niby Amerykę odkrywa! Wstyd mi za niego, bo on sam wstydu nie ma!

lopez • Czwartek [12.02.2015, 18:09:36] • [IP: 77.253.136.**]

właśnie tutaj na trybunach miejsce Stachaaa było jak był trenerem gryfa bo nie potrafił się zachować jak trener jego żałosne wyzwiska, wstyd takiego burmistrza a fuuu

Gość • Czwartek [12.02.2015, 17:54:29] • [IP: 83.11.158.**]

Najbardziej podoba mi się sponsoring żeglarstwa regatowego MKŻ opti przez KTBS, gdzie żeglarze reklamują na żaglach logo Kwartału Dominikańskego w formie okrągłego znaczka. Dzięki temu logo „Kwartału Dominikańskiego” pojawiło się na wodach Zalewu Kamieńskiego, Zatoki Puckiej, w Giżycku, Hiszpanii i Chorwacji. Jak to się przełożyło na klientów z tych regionów? Czy jakiś Hiszpan, Chorwat, czy ktoś z Giżycka czy Pucka zarezerwował sobie lokal? Bo ja nie mam pojęcia, że ten okrągły znaczek to reklama lokali do kupienia i wydaje mi się że inni też? Pytanie jest: czy forma tej reklamy była słuszna i adekwatna do wydatków?

Gość • Czwartek [12.02.2015, 16:51:03] • [IP: 77.254.75.***]

Jak czytam Twoje wypowiedzi [IP: 83.21.231.***] to obstawiam, że jesteś radnym z koalicji rządzącej. Tylko oni produkują takie absurdy. Ale czemu się dziwić...

Gość • Czwartek [12.02.2015, 16:00:45] • [IP: 83.21.231.***]

Prezes KTBS zarządza pieniędzmi gminy do czego upoważnia ją Rada Nadzorcza ustanowiona przez Burmistrza. Powołana na określona kadencje. Gmina 100% własności spółki.

Gość • Czwartek [12.02.2015, 15:55:30] • [IP: 83.21.231.***]

KTBS właścielem jest w stu procentach gmina Kamień Pomorski

Gość • Czwartek [12.02.2015, 14:02:02] • [IP: 94.254.193.*]

Ciekawe jak tbs płaci pieniędzmi gminy? PIN do konta zna? Sam to wymyśliłeś?

Gość • Czwartek [12.02.2015, 11:50:35] • [IP: 83.21.231.***]

Łatwo dawać nie swoje i sobie przypisywać zasługi to pieniądze gminy nie TBS.

Karolina B> • Czwartek [12.02.2015, 08:53:08] • [IP: 83.21.230.***]

Jako zwykły mieszkaniec Kamienia bardzo się cieszę, że są jeszcze ludzie, którym się chce cokolwiek robić dla kamieńskiej społeczności. Super, że KTBS sponsoruje rodzime kluby sportowe i organizuje ciekawe imprezy, celowane do wszystkich mieszkańców. Powinniśmy się z tego cieszyć a nie wytykać palcami. A może ktoś już się szykuje na miejsce pani prezes ? Bo z tego co obserwuje to po wyborach tylko stołki się zmieniają...Żałosne. Mimo, że byłam za zmianą władzy w Kamieniu, to z dnia na dzień mam coraz większe wątpliwości, czy będzie warto. Brawo dla Pani Prezes i KTBS, tak trzymać.

Gość • Czwartek [12.02.2015, 08:49:20] • [IP: 213.158.222.***]

Jezeli nowy burmistrz da sie przekupic to ja uciekam z tego miasta.

Gość • Czwartek [12.02.2015, 08:31:28] • [IP: 94.254.129.***]

Dobrze postawione pytanie. Odpowiedź przerażająca bo wiadomo kto przegrał - my wszyscy. Nowa władza załatwiła nam - mieszkańcom Kamienia - brak mistrzostw świata. Teraz niszczy atrakcję, która miała dać szansę na rozwój turystyki. Ale po co nam nowe niepowtarzalne miejsce? Po co więcej turystów, ich pieniędzy i pracy dla nas? Idźmy wszyscy na stadion

Wojtek • Czwartek [12.02.2015, 07:01:38] • [IP: 83.168.86.***]

Zastanawiam się, kto przegrał w tych wyborach?

Gość • Środa [11.02.2015, 21:57:20] • [IP: 195.205.28.**]

Sztuka polega na tym żeby szukać prywatnych sponsorów, mecenasów sztuki, a nie zaglądać do kieszeni gminnej spółki, która nie stoi najlepiej...

Gość • Środa [11.02.2015, 21:45:15] • [IP: 83.16.227.**]

Do komentatorów: Żal Wam d*** ściska. Zdecydujcie się czego Wy chcecie. Nic Wam nie pasuje, wszystko źle. Proponuję przeprowadzkę w miejsce bardziej sprzyjające. A na Panią Prezes wjeżdżają zainteresowani mieszkaniem w" darmowych" mieszkaniach komunalnych. Dawniej nie musieli płacić czynszów. Dziś ściąga się z nich należności, od dawien dawna nie płacone. No to trzeba głośno krzyczeć bo po co mają płacić kasę gminie, że w niej mieszkają.

Gość • Środa [11.02.2015, 21:38:16] • [IP: 77.254.65.**]

Mieszkaniec od 67 lat • Środa [11.02.2015, 18:35:31] • [IP: 83.11.177.***] przecież wszystko jest w sieci. Wpisujesz" TBS Kamień Pomorski" wchodzisz na ich stronę, na BIP i akt założycielski. Wszystko jest trzeba tylko chcieć!! To jak z zakupem mieszkań. Informacja od miesięcy wisi w sieci a radni tak strasznie zaskoczeni :) Może nie umieją obsługiwać google ale jest tam kilka młodych osób, które chyba nie boją się komputera.

Mieszkaniec od 67 lat • Środa [11.02.2015, 18:35:31] • [IP: 83.11.177.***]

A moż by tak opublikować statut tego KTBS a wtedy mieszkańcy i osoby zainteresowne mieszkaniami budowanymi przez to towarzystwo byli by bardziej uświadomieni czego mogą się spodziewać.Chyba w tym statucie nie ma nakazu reklamy ani sponsoringu.Na remonty pieniędzy nie było, wstrzymano remont w byłej przychodni zdrowia a więc z jakiego funduszy szły pieniądze na opisane cele?Może warto zainteresować tym bank ?

Gość co pisze na złość: • Środa [11.02.2015, 18:29:30] • [IP: 46.112.124.***]

do Gość • Środa [11.02.2015, 11:03:41] • [IP: 37.187.110.***] zdjęcia i teksty za które właściciel gazety, telewizji czy innych środków przekazu są jego własnością, może je publikować kiedy chce wiem coś o tym - artysta, czasami

Gość • Środa [11.02.2015, 18:26:28] • [IP: 195.205.28.**]

Mówi szefowa KTBS, a na zdjęciu burmistrz z przedwyborów w niemodnym krawacie. A o co tu chodzi?

Gość • Środa [11.02.2015, 18:26:25] • [IP: 31.61.138.***]

Wg mnie to ciekawy i rozsądny sposób na reklamę. A jeżeli większość uważa że Prezes się nie nadaje to przecież zawsze można go odwołać i po kłopocie, ale czy nowy będzie lepszy?

Gość • Środa [11.02.2015, 18:04:52] • [IP: 79.184.178.***]

Nie wiem czemu w reportażu za ubiegły rok znalazło się nazwisko pana Gawrońskiego przecież ten pan nie był Prezesem KTBS. z poważaniem proszę o sprostowanie, chyba, że to są informacje o innej firmie.

Oglądasz 1-25 z 47
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nieszczęśliwy wypadek w Międzyzdrojach! Kobieta została przygnieciona przez Campera. Do nieszczęśliwego wypadku doszło w piątkowe popołudnie przy ulicy Gryfa Pomorskiego w Międzyzdrojach. Kierujący pojazdem z przyczepą kempingową w trakcie cofania z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn przygniótł przechodzącą tamtędy kobietę. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, straż pożarną oraz policję ■ Burmistrz Dziwnowa będzie kandydował w kolejnych wyborach. Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej burmistrz Dziwnowa Grzegorz Jóźwiak ogłosił, że będzie kandydował na kolejna kadencje. Podsumował też ostatnie 7 lat rządów. Na inwestycje wydano 100 milionów zł, ze środków zewnętrznych pozyskano 60 milionów. Zadłużenie gminy jest tak małe,że roczne wydatki na inwestycje są większe niż cały dług gminy ■ Spotkanie Burmistrza z mieszkańcami Mechowa. Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk w piątek 16 lutego spotkał się z mieszkańcami Mechowa. Na spotkaniu mieszkańcy przekazali Burmistrzowi Golczewa swoje najważniejsze potrzeby. Na pierwszy plan wysunął się temat budowy świetlicy wiejskiej. Burmistrz Danieluk przedstawił projekt powstania tejże świetlicy w podziale na kolejne etapy prac. W dalszej części spotkania prowadzono ożywioną dyskusję na pozostałe tematy interesujące mieszkańców m.in. na temat doposażenia placu zabaw czy naliczania tzw. podatku od deszczówki • Wysoka Kamieńska Próbowali obrabować dom, ale wpadli na gorącym uczynku! Obaj mężczyźni to mieszkańcy powiatu kamieńskiego! ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Ostromic poruszony brakiem dbałości tamtejszych władz o czystość miasta i jego okolic. Czytelnik zwraca uwagę na stos styropianu, wyrzucony prawdopodobnie po jakiejś budowie. Kawałki tego materiału są rozrzucone bezładnie, szpecąc okolicę. Dodaje też, że na terenie pobliskich nieczynnych żwirowni mieszkańcy urządzili sobie dzikie wysypiska śmieci ■ Wyjątkowa i odważna decyzja burmistrza. Co na to mieszkańcy? Dziś Środa Popielcowa. Dla katolików czas pokuty, posypania głowy popiołem. Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk także zrobił rachunek sumienia i jak widać, chce zmienić swoje życie. Pan burmistrz opublikował na swoim Facebooku post, w którym pokazał zaświadczenie medyczne o przyjęciu Esperalu. Czyli powszechnie znanego leku, który wszywa się osobom z problemami alkoholowymi ■ Prawo i Sprawiedliwość zwiększa swoje wpływy w powiecie kamieńskim ■ Zarząd Dróg Powiatowych energicznie zaczął wycinkę niebezpiecznych i starych drzew przy drogach powiatowych. Do wycięcia w całym powiecie takich drzew jest nie dziesiątki, ale tysiące. Sami by tego nie dali rady, dlatego zlecenia wycinki drzew będą wykonywać też inne podmioty gospodarcze. Od 8 lutego zaczęto wycinać drzewa na fragmencie drogi powiatowej w Wapnicy, gmina Międzyzdroje ■ Przed kamieński Ratusz wróci flaga Unii Europejskiej. a jeden z trzech masztów stojących przed kamieńskim Ratuszem już niebawem powróci flaga Unii Europejskiej. Stanie się to za sprawą radnej Jadwigi Cuber ■ W piątek około godziny 17:30 Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim zaalarmowane zostało o pożarze mieszkania na drugim piętrze w budynku przy ulicy Szpitalnej nr 1 w Kamieniu Pomorskim. Dzięki dzielności strażaków pożar szybko zlokalizowano i zgaszono. Nikt w pożarze nie ucierpiał ■ Od 01 lutego 2018 r. Gmina Wolin ma nowego zastępcę Burmistrza, którym została pani Małgorzata Wójcik, dotychczasowa kierownik referatu Budownictwa, Infrastruktury i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim w Wolinie ■ W sali odpraw kamieńskiej komendy odbyła się odprawa, podsumowująca pracę funkcjonariuszy naszego powiatu w 2017 roku. Udział w niej wzięli: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jarosław Pasterski, Starosta Kamieński Józef Malec, burmistrzowie gmin powiatu kamieńskiego, a także przedstawiciele organów i instytucji współpracujących z Policją. ■ Rada Miejska Kamienia Pomorskiego podjęła w dniu 24 listopada 2017 roku Uchwałę Nr XL/365/17 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie przez Gminę Kamień Pomorski porozumień w sprawie powierzenia Gminie Kamień Pomorski zadania publicznego w zakresie prowadzenia i kierowania do Środowiskowego Domu Samopomocy w Kamieniu Pomorskim uczestników z terenu gmin: Dziwnów, Świerzno, Golczewo ■ Miłym akcentem zakończył się pierwszy semestr nauki w Szkole Podstawowej w Dziwnowie, ponieważ aż 6 naszych uczniów zakwalifikowało się do wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie ■ 43 - letni mieszkaniec gminy Wolin znieważył policjantów! Był pijany, miał ponad 3 promile! ■ Głębokie, że wpada całe koło samochodu. Mieszkańcy wysypują gruz i popiół, ale i to już nie pomaga przy tak częstych opadach deszczu. Tak wygląda od zeszłego lata droga na osiedle i cmentarz komunalny w Świerznie. Wąska droga o bardzo małej nośności bywała też nadużywana przez transporty rolnicze, o czym w czasie żniw alarmowali mieszkańcy ■ Urząd Miasta Kamień Pomorski podejmuje kolejną próbę wyłonienia wykonawcy na budowę świetlicy w Miłachowie. To już trzeci przetarg na to zadanie. Poprzednie dwa unieważniono gdyż oferty wykonawców były wyższe niż kwota zabezpieczona w budżecie. Gmina przeznaczyła na ten cel 200.000 zł a wykonawcy oczekiwali od 239.000 zł do 320.000 zł. Oferty w drugim przetargu były wyższe niż oferty w pierwszym przetargu ■ Atak zimy w powiecie kamieńskim! Paraliż na drodze na wysokości Płocina ■ W związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w miejscowości Wolin na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kościelnej nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców Wolina, Płocina i Unina. Pracownicy Zakładu czynią starania w celu szybkiego usunięcia ww. awarii. Odbiorców usług za powstałe utrudnienia przepraszam. p.o. Dyrektor Bogdan Wilkowski" ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Do redakcji ikamien.pl zwrócił się Czytelnik, któremu skradziono dwie piły spalinowe. Wierzy, że za pośrednictwem portalu, uda się odnaleźć złodzieja i zostanie on ukarany. - W nocy z 31grudnia 2017 na 01stycznia 2018,z prywatnej posesji w Grębowie zostały skradzione dwie piły spalinowe Sztilh: MS170 i MS:211. Mój numer telefonu 513629647 - napisał okradziony Czytelnik. ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Kamienia Pomorskiego poruszony problemem braku miejsc postojowych. Z jego listu wypływa jednoczenie apel i prośba do wszystkich użytkowników dróg ■ Dwie ofiary śmiertelne, jedna osoba wciąż walczy o życie. Jak wynika z informacji uzyskanych przez naszą redakcję, 16- letnia pasażerka zmarła w drodze do szpitala, zaś kolejna - 17-latka zmarła po przewiezieniu do szpitala. Śmierć obu pasażerek nastąpiła prawdopodobnie w wyniku obrażeń wewnętrznych. 18- letni kierowca opla calibry znajduje się w stanie ciężkim, walczy o życie ■ Dokładnie o godzinie 00:00 mieszkańcy Kamienia Pomorskiego witali Nowy Rok 2018 razem ze swoim burmistrzem Stanisławem Kuryłło w kamieńskim Amfiteatrze, przed kamieńskim Ratuszem, podczas imprezy Sylwester pod Gwiazdami ■ Dzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Międzyzdrojów w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu oraz ze środków własnych Policji, zakupiony został i w dniu 29 grudnia br. uroczyście przekazany nowy radiowóz ISUZU D-MAX. Auto będzie wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach do służby patrolowo-interwencyjnej ■ Zadłużenie gminy Świerzno to zaciągnięte kredyty i wyemitowane obligacje – o czym można przeczytać w informacji o sytuacji finansowej gminy Świerzno z uwzględnieniem stanu zadłużenia ■ Podczas 21. Świątecznej Zbiórki Żywności w Szczecinie i okolicach wolontariusze zebrali 12 636 kg produktów spożywczych. Olej, zboża, cukier, przetwory i konserwy warzywne, owocowe, mięsne oraz słodycze i mleka w kartonach Bank Żywności Szczecin im. Jacka Kuronia rozdzielił pomiędzy pomocowe instytucje i organizacje w regionie ■ Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi, Coco i Kraina lodu. Przygody Olafa w kinie Eva. Do 4 stycznia znamy już cały repertuar w kinie ■ Kilkanaście dni ciężkiej pracy,wsparcie wielu ludzi,nieprzespane noce i ponad 2 tys przejechanych kilometrów- a to wszystko aby pomoc drugiemu człowiekowi. Ponad 25 wolontariuszy którzy poświecili swój cenny czas! Efekt? Zebraliśmy artykuły spożywcze na ponad 18 tys zł. ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■