POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [11.02.2015, 09:22:00] • Kamień Pomorski

Z dumą sponsorujemy kamieński sport – mówi szefowa KTBS

Z dumą sponsorujemy kamieński sport – mówi szefowa KTBS

fot. archiwum

Duże emocje wśród mieszkańców wzbudziły wczorajsze doniesienia o finansowaniu przez KTBS rozwoju żeglarstwa w Kamieniu Pomorskim. Poprosiliśmy szefową o wypowiedź szefową Kamieńskiego TBS. Okazało się, że żaglówki to nie wszystko!

- Lista przewinień KTBS jest długa – miejska spółka dzieciom i młodzieży fundowała nie tylko (większości pierwszy) kontakt z hołubionym w Kamieniu, a niedostępnym dla większości mieszkańców, żeglarstwem – mówi Renata Bielaszewska-Mamzer, prezes Kamieńskiego TBS sp. z o.o. i dodaje: - Nie wyliczając pozasportowych wydarzeń typu: współorganizacja wyjazdu niezamożnych dzieci z Kamienia do skansenów archeologicznych w Torgelow i Wolinie; spółka zaangażowała się również w zakup sprzętu sportowego dla młodych sportowców z naszego miasta oraz dotowała Uczniowski Klub Sportowy „FUNBOX” Kamień Pomorski, który tworzy sekcję młodzieżową popularnego ping ponga. Co więcej, w czerwcu ubr. KTBS wsparł kwotą 5.500 zł sekcję młodych piłkarzy Gryfa Kamień Pomorski. Trenerem tych piłkarzy był wówczas Stanisław Kuryłło, a umowę ze spółką podpisał prezes Krzysztof Gawroński. KTBS w dowód wdzięczności otrzymał tytuł ,,Przyjaciela Klubu'', a logo Kwartału Dominikańskiego widnieje do dziś na koszulkach meczowych „Gryfa'', które na co dzień i od święta oglądał ich trener i prezes Klubu.
Wymóg wydatkowania środków na promocję wynika wprost z umowy na dofinansowanie projektu w ramach programu Jessica. Oczywiście można było za te pieniądze zakupić reklamę telewizyjną lub kilka stron w prasie ale władze Spółki uznały, że rozwinięte z dumą żagle z logiem „Kwartał Dominikański”, koszulki piłkarzy lub sprzęt sportowy dla młodych sportowców równie skutecznie spełni rolę promocji projektu. Co więcej oderwie młodych mieszkańców Kamienia od telewizorów czy komputerów i pozwoli im na realizację sportowych pasji. Pasji, na które wcześniej ich lub ich bliskich nie było stać.

Z dumą sponsorujemy kamieński sport – mówi szefowa KTBS

fot. archiwum

Dzięki temu logo „Kwartału Dominikańskiego” pojawiło się na wodach Zalewu Kamieńskiego, Zatoki Puckiej, w Giżycku, Hiszpanii i Chorwacji. Uczniowie Szkoły Muzycznej otrzymali „pakiety startowe” potrzebne do rozpoczęcia nauki gry na instrumentach
- Środki na ten cel nie pochodziły z czynszów czy wpłat mieszkańców – podkreśla Renata Bielaszewska-Mamzer.
Władze Spółki z dumą potwierdzają, iż sponsorowały kamieński sport i, że na podstawie zawartych umów sponsorować go będą nadal.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 47

Gość • Piątek [13.02.2015, 22:10:51] • [IP: 188.33.40.***]

Jeśli przymierzyć efekty, to tbs z kwartałem bije na głowę drużynę Kuryłły potykającą się o swoje nogi. Może logo tbs miało zaczarować zawodników i poprawić ich skuteczność? A może, O ZGROZO, potykanie się o swoje nogi to pana K. strategia zarządzania również miastem? Szczerze powiem, że na to mi wygląda!

Gość • Piątek [13.02.2015, 08:24:33] • [IP: 94.254.193.**]

To faktycznie zaczyna głupio wyglądać. Jak nie trafione argumenty - ile na żagle - bo okazuje się, że nie tylko na żagle ale też na Gryfa to teraz pomysł: jaka jest efektywność wydanych pieniędzy. Może radio albo telewizję ściągną? To taki schemat postępowania. Do tej pory działał. Przy" aferze" z kierownik pcpru, przy barze u Reni, przy muzeum. Przepraszam, przy muzeum nie wyszło. Jaki będzie przekaz? Że trener piłki nożnej, obecnie burmistrz, żałuje pieniędzy wydanych na sport dzieciaków z jego miasteczka. Skandal z mistrzostwami opti ciągle trwa. Teraz doszłaby komedia na całą Polskę. Ciekawe czy po takim pi arze trener znalazłby sponsora choćby na skarpetki, że o koszuli nie wspomnę

Gość • Piątek [13.02.2015, 07:16:54] • [IP: 77.254.83.***]

Jak dla IP 83.21... i 83.11... ma na imię Jacek. Nie sądzicie? I te wnioski: Bo ja nie mam pojęcia, że ten okrągły znaczek to reklama... - pasuje jak ulał:)

Gość • Piątek [13.02.2015, 06:56:28] • [IP: 83.21.231.***]

Spółka została założona z kapitałem podstawowym 19 000 PLN, pokrytym gotówką. Założycielem i 100% udziałowcem jest Gmina Kamień Pomorski. W dniu 12 maja 2010 Burmistrz Kamienia Pomorskiego Zarządzeniem Nr 51/10 podjął decyzję o zwiększeniu kapitałów własnych do kwoty 500 000 PLN poprzez wniesienie gotówki. Gmina jako Właściciel zakłada dalsze zwiększenie kapitału poprzez aport działek budowlanych z przeznaczeniem na inwestycje realizowane przez spółkę.IP77.254.75 tak o KTBS na swojej pierwszej stronie o firmie pisze.

Spec od piłki • Czwartek [12.02.2015, 20:31:00] • [IP: 188.33.40.***]

Ta cała nagonka na Mamzerową to pewnie dlatego że dała za mało kasy na piłkę. Gdyby dała tyle co na żagle, to by dalej była przyjacielem klubu ;)

Gość • Czwartek [12.02.2015, 20:22:20] • [IP: 188.33.40.***]

Świetnie, że pieniądze - jak juz muszą być wydawane - nie są wyrzucane w błoto. A swoją drogą: bulwersuje mnie to, że Kuryłło struga wariata. Przecież wiedział, że tbs sponsoruje sport, a teraz niby Amerykę odkrywa! Wstyd mi za niego, bo on sam wstydu nie ma!

lopez • Czwartek [12.02.2015, 18:09:36] • [IP: 77.253.136.**]

właśnie tutaj na trybunach miejsce Stachaaa było jak był trenerem gryfa bo nie potrafił się zachować jak trener jego żałosne wyzwiska, wstyd takiego burmistrza a fuuu

Gość • Czwartek [12.02.2015, 17:54:29] • [IP: 83.11.158.**]

Najbardziej podoba mi się sponsoring żeglarstwa regatowego MKŻ opti przez KTBS, gdzie żeglarze reklamują na żaglach logo Kwartału Dominikańskego w formie okrągłego znaczka. Dzięki temu logo „Kwartału Dominikańskiego” pojawiło się na wodach Zalewu Kamieńskiego, Zatoki Puckiej, w Giżycku, Hiszpanii i Chorwacji. Jak to się przełożyło na klientów z tych regionów? Czy jakiś Hiszpan, Chorwat, czy ktoś z Giżycka czy Pucka zarezerwował sobie lokal? Bo ja nie mam pojęcia, że ten okrągły znaczek to reklama lokali do kupienia i wydaje mi się że inni też? Pytanie jest: czy forma tej reklamy była słuszna i adekwatna do wydatków?

Gość • Czwartek [12.02.2015, 16:51:03] • [IP: 77.254.75.***]

Jak czytam Twoje wypowiedzi [IP: 83.21.231.***] to obstawiam, że jesteś radnym z koalicji rządzącej. Tylko oni produkują takie absurdy. Ale czemu się dziwić...

Gość • Czwartek [12.02.2015, 16:00:45] • [IP: 83.21.231.***]

Prezes KTBS zarządza pieniędzmi gminy do czego upoważnia ją Rada Nadzorcza ustanowiona przez Burmistrza. Powołana na określona kadencje. Gmina 100% własności spółki.

Gość • Czwartek [12.02.2015, 15:55:30] • [IP: 83.21.231.***]

KTBS właścielem jest w stu procentach gmina Kamień Pomorski

Gość • Czwartek [12.02.2015, 14:02:02] • [IP: 94.254.193.*]

Ciekawe jak tbs płaci pieniędzmi gminy? PIN do konta zna? Sam to wymyśliłeś?

Gość • Czwartek [12.02.2015, 11:50:35] • [IP: 83.21.231.***]

Łatwo dawać nie swoje i sobie przypisywać zasługi to pieniądze gminy nie TBS.

Karolina B> • Czwartek [12.02.2015, 08:53:08] • [IP: 83.21.230.***]

Jako zwykły mieszkaniec Kamienia bardzo się cieszę, że są jeszcze ludzie, którym się chce cokolwiek robić dla kamieńskiej społeczności. Super, że KTBS sponsoruje rodzime kluby sportowe i organizuje ciekawe imprezy, celowane do wszystkich mieszkańców. Powinniśmy się z tego cieszyć a nie wytykać palcami. A może ktoś już się szykuje na miejsce pani prezes ? Bo z tego co obserwuje to po wyborach tylko stołki się zmieniają...Żałosne. Mimo, że byłam za zmianą władzy w Kamieniu, to z dnia na dzień mam coraz większe wątpliwości, czy będzie warto. Brawo dla Pani Prezes i KTBS, tak trzymać.

Gość • Czwartek [12.02.2015, 08:49:20] • [IP: 213.158.222.***]

Jezeli nowy burmistrz da sie przekupic to ja uciekam z tego miasta.

Gość • Czwartek [12.02.2015, 08:31:28] • [IP: 94.254.129.***]

Dobrze postawione pytanie. Odpowiedź przerażająca bo wiadomo kto przegrał - my wszyscy. Nowa władza załatwiła nam - mieszkańcom Kamienia - brak mistrzostw świata. Teraz niszczy atrakcję, która miała dać szansę na rozwój turystyki. Ale po co nam nowe niepowtarzalne miejsce? Po co więcej turystów, ich pieniędzy i pracy dla nas? Idźmy wszyscy na stadion

Wojtek • Czwartek [12.02.2015, 07:01:38] • [IP: 83.168.86.***]

Zastanawiam się, kto przegrał w tych wyborach?

Gość • Środa [11.02.2015, 21:57:20] • [IP: 195.205.28.**]

Sztuka polega na tym żeby szukać prywatnych sponsorów, mecenasów sztuki, a nie zaglądać do kieszeni gminnej spółki, która nie stoi najlepiej...

Gość • Środa [11.02.2015, 21:45:15] • [IP: 83.16.227.**]

Do komentatorów: Żal Wam d*** ściska. Zdecydujcie się czego Wy chcecie. Nic Wam nie pasuje, wszystko źle. Proponuję przeprowadzkę w miejsce bardziej sprzyjające. A na Panią Prezes wjeżdżają zainteresowani mieszkaniem w" darmowych" mieszkaniach komunalnych. Dawniej nie musieli płacić czynszów. Dziś ściąga się z nich należności, od dawien dawna nie płacone. No to trzeba głośno krzyczeć bo po co mają płacić kasę gminie, że w niej mieszkają.

Gość • Środa [11.02.2015, 21:38:16] • [IP: 77.254.65.**]

Mieszkaniec od 67 lat • Środa [11.02.2015, 18:35:31] • [IP: 83.11.177.***] przecież wszystko jest w sieci. Wpisujesz" TBS Kamień Pomorski" wchodzisz na ich stronę, na BIP i akt założycielski. Wszystko jest trzeba tylko chcieć!! To jak z zakupem mieszkań. Informacja od miesięcy wisi w sieci a radni tak strasznie zaskoczeni :) Może nie umieją obsługiwać google ale jest tam kilka młodych osób, które chyba nie boją się komputera.

Mieszkaniec od 67 lat • Środa [11.02.2015, 18:35:31] • [IP: 83.11.177.***]

A moż by tak opublikować statut tego KTBS a wtedy mieszkańcy i osoby zainteresowne mieszkaniami budowanymi przez to towarzystwo byli by bardziej uświadomieni czego mogą się spodziewać.Chyba w tym statucie nie ma nakazu reklamy ani sponsoringu.Na remonty pieniędzy nie było, wstrzymano remont w byłej przychodni zdrowia a więc z jakiego funduszy szły pieniądze na opisane cele?Może warto zainteresować tym bank ?

Gość co pisze na złość: • Środa [11.02.2015, 18:29:30] • [IP: 46.112.124.***]

do Gość • Środa [11.02.2015, 11:03:41] • [IP: 37.187.110.***] zdjęcia i teksty za które właściciel gazety, telewizji czy innych środków przekazu są jego własnością, może je publikować kiedy chce wiem coś o tym - artysta, czasami

Gość • Środa [11.02.2015, 18:26:28] • [IP: 195.205.28.**]

Mówi szefowa KTBS, a na zdjęciu burmistrz z przedwyborów w niemodnym krawacie. A o co tu chodzi?

Gość • Środa [11.02.2015, 18:26:25] • [IP: 31.61.138.***]

Wg mnie to ciekawy i rozsądny sposób na reklamę. A jeżeli większość uważa że Prezes się nie nadaje to przecież zawsze można go odwołać i po kłopocie, ale czy nowy będzie lepszy?

Gość • Środa [11.02.2015, 18:04:52] • [IP: 79.184.178.***]

Nie wiem czemu w reportażu za ubiegły rok znalazło się nazwisko pana Gawrońskiego przecież ten pan nie był Prezesem KTBS. z poważaniem proszę o sprostowanie, chyba, że to są informacje o innej firmie.

Oglądasz 1-25 z 47
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uprzejmie zapraszamy na spotkanie z panem Joachimem Brudzińskim Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji w rządzie Mateusza Morawieckiego. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18. października 2018 roku o godz. 14.15 w „Wolińskim Dworku” w Wolinie ■ Domek kempingowy spłonął w Dziwnówku. Pożar wybuchł w niedzielę po godzinie 3. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków. Jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników pogotowia ■ Uwaga, mieszkańcy Świńca- nie będzie prądu ENEA informuje o planowanym wyłączeniu prądu 2018-10-15, w godzinach: 08:30 -14:00 w miejscowości Świniec ■ W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut! ■ Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora. Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku. ■ Na prośbę mieszkańców, którzy usnęli azbest, a teraz zalega im na posesjach postanowiłem zapytać się wójta co dalej. Gmina posiada miejsca, w których mogłaby przechować ten niebezpieczny materiał, do chwili wywozu na utylizację - mówi w rozmowie z ikamien.pl radny Świerzna Waldemar Kaproń ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■