POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [11.02.2015, 09:22:00] • Kamień Pomorski

Z dumą sponsorujemy kamieński sport – mówi szefowa KTBS

Z dumą sponsorujemy kamieński sport – mówi szefowa KTBS

fot. archiwum

Duże emocje wśród mieszkańców wzbudziły wczorajsze doniesienia o finansowaniu przez KTBS rozwoju żeglarstwa w Kamieniu Pomorskim. Poprosiliśmy szefową o wypowiedź szefową Kamieńskiego TBS. Okazało się, że żaglówki to nie wszystko!

- Lista przewinień KTBS jest długa – miejska spółka dzieciom i młodzieży fundowała nie tylko (większości pierwszy) kontakt z hołubionym w Kamieniu, a niedostępnym dla większości mieszkańców, żeglarstwem – mówi Renata Bielaszewska-Mamzer, prezes Kamieńskiego TBS sp. z o.o. i dodaje: - Nie wyliczając pozasportowych wydarzeń typu: współorganizacja wyjazdu niezamożnych dzieci z Kamienia do skansenów archeologicznych w Torgelow i Wolinie; spółka zaangażowała się również w zakup sprzętu sportowego dla młodych sportowców z naszego miasta oraz dotowała Uczniowski Klub Sportowy „FUNBOX” Kamień Pomorski, który tworzy sekcję młodzieżową popularnego ping ponga. Co więcej, w czerwcu ubr. KTBS wsparł kwotą 5.500 zł sekcję młodych piłkarzy Gryfa Kamień Pomorski. Trenerem tych piłkarzy był wówczas Stanisław Kuryłło, a umowę ze spółką podpisał prezes Krzysztof Gawroński. KTBS w dowód wdzięczności otrzymał tytuł ,,Przyjaciela Klubu'', a logo Kwartału Dominikańskiego widnieje do dziś na koszulkach meczowych „Gryfa'', które na co dzień i od święta oglądał ich trener i prezes Klubu.
Wymóg wydatkowania środków na promocję wynika wprost z umowy na dofinansowanie projektu w ramach programu Jessica. Oczywiście można było za te pieniądze zakupić reklamę telewizyjną lub kilka stron w prasie ale władze Spółki uznały, że rozwinięte z dumą żagle z logiem „Kwartał Dominikański”, koszulki piłkarzy lub sprzęt sportowy dla młodych sportowców równie skutecznie spełni rolę promocji projektu. Co więcej oderwie młodych mieszkańców Kamienia od telewizorów czy komputerów i pozwoli im na realizację sportowych pasji. Pasji, na które wcześniej ich lub ich bliskich nie było stać.

Z dumą sponsorujemy kamieński sport – mówi szefowa KTBS

fot. archiwum

Dzięki temu logo „Kwartału Dominikańskiego” pojawiło się na wodach Zalewu Kamieńskiego, Zatoki Puckiej, w Giżycku, Hiszpanii i Chorwacji. Uczniowie Szkoły Muzycznej otrzymali „pakiety startowe” potrzebne do rozpoczęcia nauki gry na instrumentach
- Środki na ten cel nie pochodziły z czynszów czy wpłat mieszkańców – podkreśla Renata Bielaszewska-Mamzer.
Władze Spółki z dumą potwierdzają, iż sponsorowały kamieński sport i, że na podstawie zawartych umów sponsorować go będą nadal.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 47

Gość • Piątek [13.02.2015, 22:10:51] • [IP: 188.33.40.***]

Jeśli przymierzyć efekty, to tbs z kwartałem bije na głowę drużynę Kuryłły potykającą się o swoje nogi. Może logo tbs miało zaczarować zawodników i poprawić ich skuteczność? A może, O ZGROZO, potykanie się o swoje nogi to pana K. strategia zarządzania również miastem? Szczerze powiem, że na to mi wygląda!

Gość • Piątek [13.02.2015, 08:24:33] • [IP: 94.254.193.**]

To faktycznie zaczyna głupio wyglądać. Jak nie trafione argumenty - ile na żagle - bo okazuje się, że nie tylko na żagle ale też na Gryfa to teraz pomysł: jaka jest efektywność wydanych pieniędzy. Może radio albo telewizję ściągną? To taki schemat postępowania. Do tej pory działał. Przy" aferze" z kierownik pcpru, przy barze u Reni, przy muzeum. Przepraszam, przy muzeum nie wyszło. Jaki będzie przekaz? Że trener piłki nożnej, obecnie burmistrz, żałuje pieniędzy wydanych na sport dzieciaków z jego miasteczka. Skandal z mistrzostwami opti ciągle trwa. Teraz doszłaby komedia na całą Polskę. Ciekawe czy po takim pi arze trener znalazłby sponsora choćby na skarpetki, że o koszuli nie wspomnę

Gość • Piątek [13.02.2015, 07:16:54] • [IP: 77.254.83.***]

Jak dla IP 83.21... i 83.11... ma na imię Jacek. Nie sądzicie? I te wnioski: Bo ja nie mam pojęcia, że ten okrągły znaczek to reklama... - pasuje jak ulał:)

Gość • Piątek [13.02.2015, 06:56:28] • [IP: 83.21.231.***]

Spółka została założona z kapitałem podstawowym 19 000 PLN, pokrytym gotówką. Założycielem i 100% udziałowcem jest Gmina Kamień Pomorski. W dniu 12 maja 2010 Burmistrz Kamienia Pomorskiego Zarządzeniem Nr 51/10 podjął decyzję o zwiększeniu kapitałów własnych do kwoty 500 000 PLN poprzez wniesienie gotówki. Gmina jako Właściciel zakłada dalsze zwiększenie kapitału poprzez aport działek budowlanych z przeznaczeniem na inwestycje realizowane przez spółkę.IP77.254.75 tak o KTBS na swojej pierwszej stronie o firmie pisze.

Spec od piłki • Czwartek [12.02.2015, 20:31:00] • [IP: 188.33.40.***]

Ta cała nagonka na Mamzerową to pewnie dlatego że dała za mało kasy na piłkę. Gdyby dała tyle co na żagle, to by dalej była przyjacielem klubu ;)

Gość • Czwartek [12.02.2015, 20:22:20] • [IP: 188.33.40.***]

Świetnie, że pieniądze - jak juz muszą być wydawane - nie są wyrzucane w błoto. A swoją drogą: bulwersuje mnie to, że Kuryłło struga wariata. Przecież wiedział, że tbs sponsoruje sport, a teraz niby Amerykę odkrywa! Wstyd mi za niego, bo on sam wstydu nie ma!

lopez • Czwartek [12.02.2015, 18:09:36] • [IP: 77.253.136.**]

właśnie tutaj na trybunach miejsce Stachaaa było jak był trenerem gryfa bo nie potrafił się zachować jak trener jego żałosne wyzwiska, wstyd takiego burmistrza a fuuu

Gość • Czwartek [12.02.2015, 17:54:29] • [IP: 83.11.158.**]

Najbardziej podoba mi się sponsoring żeglarstwa regatowego MKŻ opti przez KTBS, gdzie żeglarze reklamują na żaglach logo Kwartału Dominikańskego w formie okrągłego znaczka. Dzięki temu logo „Kwartału Dominikańskiego” pojawiło się na wodach Zalewu Kamieńskiego, Zatoki Puckiej, w Giżycku, Hiszpanii i Chorwacji. Jak to się przełożyło na klientów z tych regionów? Czy jakiś Hiszpan, Chorwat, czy ktoś z Giżycka czy Pucka zarezerwował sobie lokal? Bo ja nie mam pojęcia, że ten okrągły znaczek to reklama lokali do kupienia i wydaje mi się że inni też? Pytanie jest: czy forma tej reklamy była słuszna i adekwatna do wydatków?

Gość • Czwartek [12.02.2015, 16:51:03] • [IP: 77.254.75.***]

Jak czytam Twoje wypowiedzi [IP: 83.21.231.***] to obstawiam, że jesteś radnym z koalicji rządzącej. Tylko oni produkują takie absurdy. Ale czemu się dziwić...

Gość • Czwartek [12.02.2015, 16:00:45] • [IP: 83.21.231.***]

Prezes KTBS zarządza pieniędzmi gminy do czego upoważnia ją Rada Nadzorcza ustanowiona przez Burmistrza. Powołana na określona kadencje. Gmina 100% własności spółki.

Gość • Czwartek [12.02.2015, 15:55:30] • [IP: 83.21.231.***]

KTBS właścielem jest w stu procentach gmina Kamień Pomorski

Gość • Czwartek [12.02.2015, 14:02:02] • [IP: 94.254.193.*]

Ciekawe jak tbs płaci pieniędzmi gminy? PIN do konta zna? Sam to wymyśliłeś?

Gość • Czwartek [12.02.2015, 11:50:35] • [IP: 83.21.231.***]

Łatwo dawać nie swoje i sobie przypisywać zasługi to pieniądze gminy nie TBS.

Karolina B> • Czwartek [12.02.2015, 08:53:08] • [IP: 83.21.230.***]

Jako zwykły mieszkaniec Kamienia bardzo się cieszę, że są jeszcze ludzie, którym się chce cokolwiek robić dla kamieńskiej społeczności. Super, że KTBS sponsoruje rodzime kluby sportowe i organizuje ciekawe imprezy, celowane do wszystkich mieszkańców. Powinniśmy się z tego cieszyć a nie wytykać palcami. A może ktoś już się szykuje na miejsce pani prezes ? Bo z tego co obserwuje to po wyborach tylko stołki się zmieniają...Żałosne. Mimo, że byłam za zmianą władzy w Kamieniu, to z dnia na dzień mam coraz większe wątpliwości, czy będzie warto. Brawo dla Pani Prezes i KTBS, tak trzymać.

Gość • Czwartek [12.02.2015, 08:49:20] • [IP: 213.158.222.***]

Jezeli nowy burmistrz da sie przekupic to ja uciekam z tego miasta.

Gość • Czwartek [12.02.2015, 08:31:28] • [IP: 94.254.129.***]

Dobrze postawione pytanie. Odpowiedź przerażająca bo wiadomo kto przegrał - my wszyscy. Nowa władza załatwiła nam - mieszkańcom Kamienia - brak mistrzostw świata. Teraz niszczy atrakcję, która miała dać szansę na rozwój turystyki. Ale po co nam nowe niepowtarzalne miejsce? Po co więcej turystów, ich pieniędzy i pracy dla nas? Idźmy wszyscy na stadion

Wojtek • Czwartek [12.02.2015, 07:01:38] • [IP: 83.168.86.***]

Zastanawiam się, kto przegrał w tych wyborach?

Gość • Środa [11.02.2015, 21:57:20] • [IP: 195.205.28.**]

Sztuka polega na tym żeby szukać prywatnych sponsorów, mecenasów sztuki, a nie zaglądać do kieszeni gminnej spółki, która nie stoi najlepiej...

Gość • Środa [11.02.2015, 21:45:15] • [IP: 83.16.227.**]

Do komentatorów: Żal Wam d*** ściska. Zdecydujcie się czego Wy chcecie. Nic Wam nie pasuje, wszystko źle. Proponuję przeprowadzkę w miejsce bardziej sprzyjające. A na Panią Prezes wjeżdżają zainteresowani mieszkaniem w" darmowych" mieszkaniach komunalnych. Dawniej nie musieli płacić czynszów. Dziś ściąga się z nich należności, od dawien dawna nie płacone. No to trzeba głośno krzyczeć bo po co mają płacić kasę gminie, że w niej mieszkają.

Gość • Środa [11.02.2015, 21:38:16] • [IP: 77.254.65.**]

Mieszkaniec od 67 lat • Środa [11.02.2015, 18:35:31] • [IP: 83.11.177.***] przecież wszystko jest w sieci. Wpisujesz" TBS Kamień Pomorski" wchodzisz na ich stronę, na BIP i akt założycielski. Wszystko jest trzeba tylko chcieć!! To jak z zakupem mieszkań. Informacja od miesięcy wisi w sieci a radni tak strasznie zaskoczeni :) Może nie umieją obsługiwać google ale jest tam kilka młodych osób, które chyba nie boją się komputera.

Mieszkaniec od 67 lat • Środa [11.02.2015, 18:35:31] • [IP: 83.11.177.***]

A moż by tak opublikować statut tego KTBS a wtedy mieszkańcy i osoby zainteresowne mieszkaniami budowanymi przez to towarzystwo byli by bardziej uświadomieni czego mogą się spodziewać.Chyba w tym statucie nie ma nakazu reklamy ani sponsoringu.Na remonty pieniędzy nie było, wstrzymano remont w byłej przychodni zdrowia a więc z jakiego funduszy szły pieniądze na opisane cele?Może warto zainteresować tym bank ?

Gość co pisze na złość: • Środa [11.02.2015, 18:29:30] • [IP: 46.112.124.***]

do Gość • Środa [11.02.2015, 11:03:41] • [IP: 37.187.110.***] zdjęcia i teksty za które właściciel gazety, telewizji czy innych środków przekazu są jego własnością, może je publikować kiedy chce wiem coś o tym - artysta, czasami

Gość • Środa [11.02.2015, 18:26:28] • [IP: 195.205.28.**]

Mówi szefowa KTBS, a na zdjęciu burmistrz z przedwyborów w niemodnym krawacie. A o co tu chodzi?

Gość • Środa [11.02.2015, 18:26:25] • [IP: 31.61.138.***]

Wg mnie to ciekawy i rozsądny sposób na reklamę. A jeżeli większość uważa że Prezes się nie nadaje to przecież zawsze można go odwołać i po kłopocie, ale czy nowy będzie lepszy?

Gość • Środa [11.02.2015, 18:04:52] • [IP: 79.184.178.***]

Nie wiem czemu w reportażu za ubiegły rok znalazło się nazwisko pana Gawrońskiego przecież ten pan nie był Prezesem KTBS. z poważaniem proszę o sprostowanie, chyba, że to są informacje o innej firmie.

Oglądasz 1-25 z 47
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Pogoda wymalowała nam wymarzone dni do spędzenia prawdziwie radosnych Świąt Wielkanocnych. Oby w blaskach słońca nie zginął prawdziwy sens tych Cudownych dni. Radosnych chwil w gronie najbliższych życzy wszystkim redakcja portalu ikamien.pl ■ Wydaje się, że wszystko jest już jasne; był mrok śmierci, jest blask zmartwychwstania. To co wydawało się niemożliwym, stało się! Słowa Chrystusa, którym zwykłemu śmiertelnikowi trudno było dać wiarę stały się cudem wcielonym, po prostu - prawdą! A wszystko to dziś - nas, w pięknych okolicznościach budzącej się do życia przyrody. Mamy od dziś szansę korzystać z jednych i drugich przywilejów czasu Wielkiej Nocy ■ Do muzeum za złotówkę. Wydarzenia w Książnicy i na Zamku. Trwa strajk nauczycieli w Polsce i w naszym regionie. Instytucje kultury Województwa Zachodniopomorskiego przedłużyły ofertę przygotowaną specjalnie w związku z tą wyjątkową sytuację ■ Niedziela Palmowa – to początek Wielkiego Tygodnia Postawiona w oknie domu chroni podobno przed uderzeniem pioruna. Rolnicy mieszali ją z ziarnem do zasiewu aby zapewnić sobie dobre plony, mamy dodawały dzieciom do śniadania aby te cieszyły się dobrym zdrowiem, zasuszona, czuwa nad szczęściem rodzin przez cały rok. Wszystko to jednak pod warunkiem, że dziś zostanie poświęcona. Palma wielkanocna nie jest jednak przedmiotem jakiegoś dziwnego kultu sama z siebie. Zasłużyła sobie na to gdy znalazła się pod stopami Chrystusa wjeżdżającego do Jerozolimy ■ W lasach gminy Golczewo grasują wilki! Zdjęcie rozszarpanego zwierzęcia przysłała do redakcji Czytelniczka. Martwe, rozszarpane zwierzę leżało w lesie między Sosnowicami a Samlinem. Czytelniczka, która natknęła się na taki widok, twierdzi, że zwierzę padło ofiara grasujących wilków, które porzuciły niedojedzoną ofiarę. "W gminie Golczewo między Sosnowicami a Samlinen grasują wilki.Oto ich zdobycz,którą porzuciły gdy jechałam autem."- pisze Czytelniczka ■ Leczenie po wypadkach w rolnictwie - bez kolejek do lekarza oraz z wyższym odszkodowaniem, dzięki szczegółowej diagnozie ■ Burmistrz pracowity niczym mrówka? A może to element treningu siłowego?Nasz fotoreporter miał okazję przyjrzeć się jak poza oficjalnym protokołem zachowuje się burmistrz Międzyzdrojów Matusz Bobek ■ W tle już bez zboża, snopków czy pstrokatych kolorów, jest za to przejrzysty herb a dodatkowo napis Witamy w dwóch obcych językach. Tak wyglądają nowe witacze gminy Świerzno. Podobnie od kilku miesięcy wygląda strona internetowa gminy Świerzno z panoramą miejscowości w tle ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ Międzyzdroje: Urzędnicy mogą liczyć na nagrody także w tym roku ■ Dyrektor MDK Artur Duszyński serdecznie zaprasza na wiosenne wydarzenia kulturalne: koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luigi Pagano Trio 5 marca o godz.19.00. 8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy na spektakl komediowy Teatru Kameralnego ze Szczecina pt.,,Modliszka” z udziałem Michała Janickiego i Olgi Adamskiej. Wybitni aktorzy zapewnią moc zabawy i śmiechu do łez ■ Uwaga na fałszywych strażników granicznych. Dwójka mężczyzn w średnim wieku, ubranych na czarno udaje strażników granicznych i wchodzą do domów mieszkańców Świnoujścia. Jedna z mieszkanek Przytoru ostrzega mieszkańców naszych wysp przed „przebierańcami” ■ Miał ulubiony motyw obrazów: kolorowy samolocik. Zaskakujące, kiedy wiemy, gdzie się urodził, co przeżył. Rankiem, 25 lutego zmarł artysta malarz z Kamienia Pomorskiego, Stefan Jędrzejewski. 25 lutego 2019 roku rano, zmarł nasz: Ojciec, Dziadek, Brat, Wujek i Przyjaciel : artysta malarz Stefan Jędrzejewski. Wspaniały Człowiek, z otwartym sercem dla świata – piszą najbliżsi ■ Zaginął Krzysztof Peczko. Szukają go bliscy. Krzysztof Peczko jest mieszkańcem Unina i od dłuższego czasu nikt nie ma z nim kontaktu. Mieszkał w Uninie i bardzo często bywał w Świnoujściu. Widziany był ostatni raz październik - listopad w Berlinie, Spandau okolice metra. Ostatni kontakt z nim miałem mniej więcej we wrześniu. Ma niebieskie oczy 70 cm wzrostu, ciemny szatyn, jest szczupły. Ma tatuaż na prawym przedramieniu. Lubił luźne ciuchy. Numer kontaktowy +48789364769 ■ Kontynuujemy cykl artykułów związanych z realizacją projektu „Międzyzdroje - Morze Zieleni”. Koncepcja projektu opracowanego przez pracownię ze Szczecina „Górski Chmielewska Architekci” zakłada zagospodarowanie części promenady, terenów zielonych przy ul. Bohaterów Warszawy, na wysokości ul. Poprzecznej i Plażowej ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■