POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [05.02.2015, 10:00:09] • Międzyzdroje

UTW na spotkaniu z Anną Seniuk

UTW na spotkaniu z Anną Seniuk

fot. Organizator

Na początku drugiego semestru słuchacze Kamieńskiego UTW pojechali na spotkanie z panią Anną Seniuk do biblioteki w Międzyzdrojach. Jak zwykle gościnne progi biblioteki - pękały w szwach od ilości przybyłych chętnych na wieczór ze świetną aktorką, która i tym razem nie zawiodła i pokazała wielki kunszt swojego talentu.

Pani Ania z dużą swadą opowiadała o swoich rolach filmowych i teatralnych bawiąc publiczność częstymi anegdotami z już 50-letniego stażu aktorskiego. Na koniec wieczoru byliśmy świadkiem wspaniałego popisu aktorskiego, który zaprezentowała nam aktorka brawurowo recytując kwestie z monodramu „Wieczór w Teatrze Wielkim”.


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Czwartek [05.02.2015, 23:47:06] • [IP: 178.239.1.***]

a ta Pani z prawej też emerytka;)?

Gość • Czwartek [05.02.2015, 21:11:50] • [IP: 83.21.229.**]

Szczęściarze mają emeryturę. Moje pokolenie za dwadzieścia lat nie doczeka się takiego luksusu bo wszelkie niezależne analizy szacują że system padnie. Więc żyjesz dopóki pracujesz, jak już nie to pod most.

Gość • Czwartek [05.02.2015, 18:04:38] • [IP: 178.0.119.**]

Z domu Seniuk, po mężu Karwowska.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■