POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [05.02.2015, 08:27:14] • Kamień Pomorski

Kamieńskiemu TBS-owi stuknęło pięć lat i ma się zdrowo

Kamieńskiemu TBS-owi stuknęło pięć lat i ma się zdrowo

Na ilustracji: wizualizacja Kwartału Dominikańskiego – widok od strony północnej (wzdłuż ul Okrzei)( fot. UM w Kamieniu Pomorskim )

4 lutego br. Kamieńskie TBS Sp. z o.o. obchodziło swój Jubileusz V lecia. Spółka swoją działalność operacyjną rozpoczęła w 2010r. Głównym przedmiotem działalności jest kupno, zagospodarowanie i sprzedaż nieruchomości, wykonywanie robót ogólnobudowlanych, wynajem i dzierżawa nieruchomości.

Firma została założona przez Gminę Kamień Pomorski do realizacji zarówno projektów mieszkaniowych jak również innych zadań związanych z budownictwem i zarządzaniem substancją mieszkaniową.

Przez swoje zaledwie 5 lat działalności Kamieńskie TBS Sp. z o.o. może pochwalić się licznymi inwestycjami na terenie Gminy m.in. budową Przedszkola Publicznego przy ul. Makuszyńskiego, budową budynku mieszkalnego wielorodzinnego a także adaptacją poddaszy na mieszkania przy ul. Makuszyńskiego. Obecnie Kamieńskie TBS prowadzi inwestycję budowy kwartału miejskiego, a także budowę mieszkań socjalnych w Miłachowie.
- Piąty jubileusz natchnął nas do wielu przemyśleń, nowych planów i motywacji do kolejnych działań. Praca w spółce daje nam możliwość stworzenia czegoś trwałego i stabilnego, czegoś co przetrwa więcej niż jedno pokolenie, z czego jesteśmy i będziemy dumni. Rzeczy te mają dla nas wyjątkową wartość, o którą powinno się zabiegać. Poprzez naszą pracę, tworzenie zabudowy, historii i klimatu nadarzyła się okazja, żeby zmieniać oblicze Kamienia Pomorskiego i my mamy zamiar z niej skorzystać – powiedziała Renata Bielaszewska-Mamzer szefowa Kamieńskiego TBS.

Mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Czwartek [05.02.2015, 18:27:21] • [IP: 195.205.28.**]

W rocznice przyjęto podsumować dobre i słabe strony przedsięwzięcia. Burmistrz i radni powinni rzetelnie podejść do tematu: czy tworzenie tbs opłacało się, czy spełniło oczekiwania.

Gość co pisze na złość: • Czwartek [05.02.2015, 15:55:13] • [IP: 164.126.153.**]

Tragicznie zmarły prezydent USA John Fitzgerald Kennedy powiedział arcymądre słowa: Nie pytajcie, co kraj może zrobić dla was; pytajcie, co wy możecie zrobić dla kraju. Napisz jeden z drugim ćwoku, co ty pożytecznego zrobiłeś dla miasta, gminy czy powiatu o nazwie Kamień Pomorski. Pewnie nawet w wyborach nie uczestniczyłeś. Więc zamilknij!

Gość • Czwartek [05.02.2015, 15:51:50] • [IP: 79.186.58.**]

ten plac zabaw ładnie wyglada szkoda ze tylko na planie tak powinno byc przy kazdym bloku w parku i gdzie sie da bo dzieci w kanmieniu przybywa a placów zabaw wrecz ubywa czego przykladem sa 2 po obu stronach bloków na ul.wysockiego jeden zlikwidowali a 2 to zapomniany staroc jeszce jak ja byłam mała teraz mam 2 dzieci i tylko z zazdroscia jeżdzę do dziwnowa czy tez miedzyzdroji bo tam sa naprawde super place zabaw u nas sa tez owszem ale wszystkie zniszczałe. Na każdym placu czy tym od muszkieterów, czy przy szkole nr.1 czy tym niby głównym przy uzdrowiski przy każdym z nich cos kuleje wymieniać i skarżyć sie można ake mam cichutką nadzieje ze cos sie w tym kierunku ruszy. żebym nie musiała jeżdzić po innych miastach tylko mogła iść u siebie jak człowiek, jak matka z dziecmi do miejsca gdzie mogą pobawic sie moje dzieci.

Gość • Czwartek [05.02.2015, 14:32:26] • [IP: 37.152.18.***]

Zalezy jak dobrze znasz preesa ;)

Gość • Czwartek [05.02.2015, 14:13:20] • [IP: 83.11.244.*]

To ile wreszcie kosztuje powierzchnia mieszkaniowa w kwartale?

Gość • Czwartek [05.02.2015, 13:13:12] • [IP: 87.205.68.**]

zlikfidowac TBSy oni nic nie robia tylko pieniadze biora a tak poza tym to slyszalem ze przeczkole na ich terenie musi placic im 10 000 miesiecznie. za co?? napewno wieksze pol leci do kieszeni prezesow...pozdrawiam

Gość • Czwartek [05.02.2015, 11:07:12] • [IP: 145.237.2.***]

Pieknie, oby ta komuna wrociła, bo to ładnie wygląda

Gość • Czwartek [05.02.2015, 11:06:18] • [IP: 5.173.109.***]

Karpiński zlikwidował ZGM aby zatrzeć za sobą tragedię na ul. Wolińskiej ?

Gość • Czwartek [05.02.2015, 10:46:23] • [IP: 94.254.129.***]

Faktycznie, TBS to chociaż coś buduje. Nie tak jak ZGM. No i nikt im nie spłonął.

Gość • Czwartek [05.02.2015, 10:45:18] • [IP: 94.254.129.***]

Jedni narzekaja. Jedni chwala. Robią swoje, coś sie zmienia, miasto pieknieje i to powinno sie liczyć, a nie polityczne animozje...Powodzenia

Gość • Czwartek [05.02.2015, 10:25:34] • [IP: 213.158.222.***]

O 5 lat za dlugo!

Gość • Czwartek [05.02.2015, 10:16:20] • [IP: 79.184.165.**]

Komuna wraca państwo buduje domy - Ruski idą

Gość • Czwartek [05.02.2015, 10:11:46] • [IP: 83.11.151.***]

ciekawe co prócz krytyki macie wy do zaoferowania, pokażcie chociaż jeden ruch ze swej strony co zrobiliście dla miasta. miasto pieniaczy i malkontentów tylko jakoś nikogo nie widać w mieście by coś sam zaczął robić.

Gość • Czwartek [05.02.2015, 09:56:38] • [IP: 80.52.170.*]

Piękna zabudowa TYLKO GDZIE TO JEST- a focie to pstryknąć można tralalala

Gość • Czwartek [05.02.2015, 09:23:29] • [IP: 83.11.156.**]

KTBS to kaprys Karpińskiego. Zlikwidował on ZGM (z Gawrońskim) bo nie chciał dbać i łożyć na gminny zasób mieszkaniowy. Wolał się pozbyć ciężkiej pracy na rzecz mieszkańców i troski o to mieszkają ludzie w Kamieniu. Zrobił to dla własnej wygody. Taki to on był.

Gość • Czwartek [05.02.2015, 09:13:42] • [IP: 88.156.226.**]

i 4 lat za duzo

Gość • Czwartek [05.02.2015, 08:31:57] • [IP: 83.21.232.**]

Samozachwyt jest tak dobrze, że aż tak źle.

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Z uwagi na upalną pogodę od kilku dni wzrasta zagrożenie pożarowe w lasach. Wilgotność ściółki leśnej utrzymuje się na poziomie 10 %, co oznacza, że nawet najmniejszy bodziec cieplny (iskra, rozgrzany układ wydechowy pojazdu, rzucony niedopałek papierosa) może wywołać pożar. Apelujemy o ostrożność podczas pobytu w lesie. W razie pożaru prosimy o powiadomienie straży pożarnej pod nr 998 lub 112 ■ Rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■