POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [05.02.2015, 08:27:14] • Kamień Pomorski

Kamieńskiemu TBS-owi stuknęło pięć lat i ma się zdrowo

Kamieńskiemu TBS-owi stuknęło pięć lat i ma się zdrowo

Na ilustracji: wizualizacja Kwartału Dominikańskiego – widok od strony północnej (wzdłuż ul Okrzei)( fot. UM w Kamieniu Pomorskim )

4 lutego br. Kamieńskie TBS Sp. z o.o. obchodziło swój Jubileusz V lecia. Spółka swoją działalność operacyjną rozpoczęła w 2010r. Głównym przedmiotem działalności jest kupno, zagospodarowanie i sprzedaż nieruchomości, wykonywanie robót ogólnobudowlanych, wynajem i dzierżawa nieruchomości.

Firma została założona przez Gminę Kamień Pomorski do realizacji zarówno projektów mieszkaniowych jak również innych zadań związanych z budownictwem i zarządzaniem substancją mieszkaniową.

Przez swoje zaledwie 5 lat działalności Kamieńskie TBS Sp. z o.o. może pochwalić się licznymi inwestycjami na terenie Gminy m.in. budową Przedszkola Publicznego przy ul. Makuszyńskiego, budową budynku mieszkalnego wielorodzinnego a także adaptacją poddaszy na mieszkania przy ul. Makuszyńskiego. Obecnie Kamieńskie TBS prowadzi inwestycję budowy kwartału miejskiego, a także budowę mieszkań socjalnych w Miłachowie.
- Piąty jubileusz natchnął nas do wielu przemyśleń, nowych planów i motywacji do kolejnych działań. Praca w spółce daje nam możliwość stworzenia czegoś trwałego i stabilnego, czegoś co przetrwa więcej niż jedno pokolenie, z czego jesteśmy i będziemy dumni. Rzeczy te mają dla nas wyjątkową wartość, o którą powinno się zabiegać. Poprzez naszą pracę, tworzenie zabudowy, historii i klimatu nadarzyła się okazja, żeby zmieniać oblicze Kamienia Pomorskiego i my mamy zamiar z niej skorzystać – powiedziała Renata Bielaszewska-Mamzer szefowa Kamieńskiego TBS.

Mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Czwartek [05.02.2015, 18:27:21] • [IP: 195.205.28.**]

W rocznice przyjęto podsumować dobre i słabe strony przedsięwzięcia. Burmistrz i radni powinni rzetelnie podejść do tematu: czy tworzenie tbs opłacało się, czy spełniło oczekiwania.

Gość co pisze na złość: • Czwartek [05.02.2015, 15:55:13] • [IP: 164.126.153.**]

Tragicznie zmarły prezydent USA John Fitzgerald Kennedy powiedział arcymądre słowa: Nie pytajcie, co kraj może zrobić dla was; pytajcie, co wy możecie zrobić dla kraju. Napisz jeden z drugim ćwoku, co ty pożytecznego zrobiłeś dla miasta, gminy czy powiatu o nazwie Kamień Pomorski. Pewnie nawet w wyborach nie uczestniczyłeś. Więc zamilknij!

Gość • Czwartek [05.02.2015, 15:51:50] • [IP: 79.186.58.**]

ten plac zabaw ładnie wyglada szkoda ze tylko na planie tak powinno byc przy kazdym bloku w parku i gdzie sie da bo dzieci w kanmieniu przybywa a placów zabaw wrecz ubywa czego przykladem sa 2 po obu stronach bloków na ul.wysockiego jeden zlikwidowali a 2 to zapomniany staroc jeszce jak ja byłam mała teraz mam 2 dzieci i tylko z zazdroscia jeżdzę do dziwnowa czy tez miedzyzdroji bo tam sa naprawde super place zabaw u nas sa tez owszem ale wszystkie zniszczałe. Na każdym placu czy tym od muszkieterów, czy przy szkole nr.1 czy tym niby głównym przy uzdrowiski przy każdym z nich cos kuleje wymieniać i skarżyć sie można ake mam cichutką nadzieje ze cos sie w tym kierunku ruszy. żebym nie musiała jeżdzić po innych miastach tylko mogła iść u siebie jak człowiek, jak matka z dziecmi do miejsca gdzie mogą pobawic sie moje dzieci.

Gość • Czwartek [05.02.2015, 14:32:26] • [IP: 37.152.18.***]

Zalezy jak dobrze znasz preesa ;)

Gość • Czwartek [05.02.2015, 14:13:20] • [IP: 83.11.244.*]

To ile wreszcie kosztuje powierzchnia mieszkaniowa w kwartale?

Gość • Czwartek [05.02.2015, 13:13:12] • [IP: 87.205.68.**]

zlikfidowac TBSy oni nic nie robia tylko pieniadze biora a tak poza tym to slyszalem ze przeczkole na ich terenie musi placic im 10 000 miesiecznie. za co?? napewno wieksze pol leci do kieszeni prezesow...pozdrawiam

Gość • Czwartek [05.02.2015, 11:07:12] • [IP: 145.237.2.***]

Pieknie, oby ta komuna wrociła, bo to ładnie wygląda

Gość • Czwartek [05.02.2015, 11:06:18] • [IP: 5.173.109.***]

Karpiński zlikwidował ZGM aby zatrzeć za sobą tragedię na ul. Wolińskiej ?

Gość • Czwartek [05.02.2015, 10:46:23] • [IP: 94.254.129.***]

Faktycznie, TBS to chociaż coś buduje. Nie tak jak ZGM. No i nikt im nie spłonął.

Gość • Czwartek [05.02.2015, 10:45:18] • [IP: 94.254.129.***]

Jedni narzekaja. Jedni chwala. Robią swoje, coś sie zmienia, miasto pieknieje i to powinno sie liczyć, a nie polityczne animozje...Powodzenia

Gość • Czwartek [05.02.2015, 10:25:34] • [IP: 213.158.222.***]

O 5 lat za dlugo!

Gość • Czwartek [05.02.2015, 10:16:20] • [IP: 79.184.165.**]

Komuna wraca państwo buduje domy - Ruski idą

Gość • Czwartek [05.02.2015, 10:11:46] • [IP: 83.11.151.***]

ciekawe co prócz krytyki macie wy do zaoferowania, pokażcie chociaż jeden ruch ze swej strony co zrobiliście dla miasta. miasto pieniaczy i malkontentów tylko jakoś nikogo nie widać w mieście by coś sam zaczął robić.

Gość • Czwartek [05.02.2015, 09:56:38] • [IP: 80.52.170.*]

Piękna zabudowa TYLKO GDZIE TO JEST- a focie to pstryknąć można tralalala

Gość • Czwartek [05.02.2015, 09:23:29] • [IP: 83.11.156.**]

KTBS to kaprys Karpińskiego. Zlikwidował on ZGM (z Gawrońskim) bo nie chciał dbać i łożyć na gminny zasób mieszkaniowy. Wolał się pozbyć ciężkiej pracy na rzecz mieszkańców i troski o to mieszkają ludzie w Kamieniu. Zrobił to dla własnej wygody. Taki to on był.

Gość • Czwartek [05.02.2015, 09:13:42] • [IP: 88.156.226.**]

i 4 lat za duzo

Gość • Czwartek [05.02.2015, 08:31:57] • [IP: 83.21.232.**]

Samozachwyt jest tak dobrze, że aż tak źle.

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ UPAŁY - Stopień zagrożenia 2: Prognozuje się upały, temperatury powietrza w ciągu dnia osiągać będą do 30°C/33°C, zaś w nocy 18°C/21°C ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Konkurs na teledysk „Nakręć się na RAP”. Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wspólnie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddział w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” ogłasza wojewódzki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki zażywania nowych narkotyków pod hasłem „Nakręć się na RAP” ■ Informacja o odkomarzaniu. Burmistrz Międzyzdrojów, informuje że w dniu tj. 27.07.2020 r. od godziny 20:00 odbędzie się odkomarzanie terenów publicznych. Zalecane jest zachowanie stosownej odległości i omijanie terenów w trakcie wykonywanego odkomarzania. Za utrudnienia przepraszamy. Kierownik Referatu Ochrony Środowiska Ewa Sulicka-Scholz ■ Mężczyzna ugodzony nożem w centrum Dziwnowa. Młody mężczyzna zaatakował nożem 22 latka przed sezonową restauracją Chatą Rybaka w Dziwnowie. Poszkodowany został cztery razy ugodzony nożem. Ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowanego do Gryfickiego szpitala. Grupa mieszkańców siedziała w restauracji i po godzinie 2 przyszło dwóch turystów którzy byli prawdopodobnie ostro naćpani. 22 latek wraz z kolegą wyszedł na zewnątrz no i od słowa do słowa wyszła kłótnia prawdopodobnie z turystami. Jeden z nich zadał ciosy najpierw nożem w plecy następne 3 ciosy w klatkę piersiową. Poszkodowany bronił się rękami przed ostatnim ciosem. Sprawcy uciekli, przyjechała szybko policja i karetka. Poszkodowany został przetransportowany do Gryfic. Poszkodowany mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ma rany kłute. Na szczęście przeżył. Trwają poszukiwania sprawcy ■ Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorski zwraca się z prośbą do świadków, oraz innych osób mogących mieć informację na temat sprawców zdarzenia do jakiego doszło w dniu 19.07.2020 roku około godz. 02:30 w Dziwnowie przy ul. Juliusza Słowackiego obok lokalu „Chata Rybaka” na parkingu. Jeden z dwóch nieustalonych sprawców przy użyciu noża ugodził kilkukrotnie mieszkańca Kamienia Pomorskiego powodując obrażenia ciała. Sprawcami tego zdarzenia jest dwóch mężczyzn w wieku około 20 - 25 lat, wzrostu około 180 - 185 cm, bez zarostu. Mężczyźni są podobni do siebie. Jeden z nich ubrany był w spodnie koloru ciemnego, kamizelkę koloru czarnego z białymi rękawami, natomiast drugi ubrany był w spodnie koloru ciemnego, czarną kurtkę wiatrówkę i czarną czapkę bejsbolową. Gwarantujemy zachowanie anonimowości, oraz w przypadku potwierdzenia informacji gratyfikację osobie, która ją przekazała. Informację można przekazywać na nr telefonu: 47 78 34 511, oraz na adres e-mail: dyżurny.kamien@sc.policja.gov.pl ■